Body Modelleri

Yaz aylarında her bayanın vazgeçemediği  giysileri arasında olan body modelleri bu sezon ünlü markaların koleksiyonunda karşımıza çıkmakta. Bu sezonda da sıklıkla tercih edilen kıyafetlerin başında geliyor. Ünlü markaların sezonun da geniş yer verdikleri yazlık body modelleri bu sezon cıvıl cıvıl renkler ve desenleri ile karşımıza çıkıyor. İlginç ve modern tasarımların olduğu hep canlı renkler kullanılmış sarı , mavi , pembe , turuncu , siyah , beyaz yeşil gibi renkler ön plana çıkıyor. Sıcakların gelmesi ile birlikte genellikle kısa kollu yazlık bayan body modelleri yoğun olarak tercihler başında gelmekte. Ayrıca klasik tarz da yazlık bayan body modelleri de beğeni toplamaktadır.

Yazlık bayan bodylerin çok rahat kullanımları olduğundan bayanlarımız tarafında fazlaca rağbet görmekte. Özellikle genç kızlarımız dar kesim yazlık bayan body modellerine ilgisi çok fazla diyebiliriz. Bunun yanısıra uzun kollu yazlık bayan bodyler de sezonun trendleri arasında olmasını unutmamalıyız. Fakat serin yaz geceleri için daha uygun olduğunu da söylemeden gçemeyeceğiz. Rahat ve çok serin tuttuğundan dolayı genellikle askılı yazlık bayan body modelleri ve straplez bodyler sıklıkla tercih edilen yazlık bodyler olmaktadır.

Modellerinde çiçekli desenlerden tutun da asimetrik desenlere kadar pek çok seçeneğini rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle zımba detaylar ve metal detaylı yazlık bayan body modellerine rağbet çok fazlaca demekteyiz.

Her sezon olduğu gibi yaz sezonu içinde modanın doğrultusunda yazlık body modelleride değişim gösteriyor sizlerde modanın yakın takipçisi olmak isterseniz hiç vakit kaybetmeden göz atmanızı tavsiye ederiz. Modelleri arasında payetli ,dantelli ve renkli body modellerinden giysi dolabınıza mutlaka eklemelisiniz deriz.

Body Modelleri Resimleri
Body Modelleri_14.jpg

Balıkçı-Yaka-Bayan-Body.jpg

Body Modelleri_0.jpg

Body Modelleri_7.jpg

doreanse-12446-746x1044.jpg

 

 

Yorum Yaz