İpekyol Elbise Modelleri 2016

2016 sezonunda çok modern bir çigi yakalamış olan İpekyol markası yıllardır Türkiye de bayanlara hizmet veren bir giyim markas olan ve bu sektörün önde gelen isimlerinden olmuştur. Soğuk kış aylarında hem şık hem sıcacık hemde rahat gezmek istiyorsanız 2016 ipekyol kış elbise modellerini mutlaka görmelisiniz deriz,fiyatları biraz pahalı olsa da ürünleri gerçekten çok kaliteli ve en önemlisi satış sonrası bile ürünlerinin arkasında dura bir firmadır.

Hemen her alanda tercih edebileceğiniz tasarımlarıyla özellikle klasik tarz  modellerde  öncü konumunda olmuştur. Özellile iş hayatımızın içinde kullandığımız kıyafetlerimiz için özel tasarımlarıyla göz kamaştırıyor İpekyol elbiseleri,sadece iş hayatımızda değil günlük yaşantımızda, gece gezmelerinde, davetler de çok şık 2015 ipekyol  elbise modelleri  mevcut bu tasarımların içinde krem renkten oluşmuş ve belinde ince kemeri bulunan 2015 ipekyol  elbise modelleri  çok şık durmaktadır.

Bu elbisenin yanısıra siyah elbise koleksiyonundaki elbise boyları biraz diz üstü olup bayanlarımıza ayrı bir hava katıyorlar ve bu siyah renk tasarımları bayağı iddalı gözüküyorlar,% 50 li indirimleri de olan İpekyol bayan elbiseleri alış verişi seven bayanlarımızı bekliyor.

Kuşkusuz stili ile en fazla beğeni toplayan ve her giydiği izleyen tanınmış kişilerden biri. Önceden gün içerisinde yürüyüş yaparken giydiği bir giysiyi, Red 2 film galasında gece kıyafeti olarak giydiği de gözlerden kaçmamış elbette Gündüz hasır çanta, güneş gözlüğü ve babet ile giydiği beyaz giysiyi, film galasında ise büyük, renkli bir kolye ve püsküllerle süslenmiş topuklu ayakkabılarla giymiş. Giysinin modeli çok fazla hoşuma gitmese de hem gündüz hem de gece olarak iki değişik şekilde kombinlemesini başarılı bulmak çok da zor değil.

İpekyol Elbise Modelleri 2016 Photo Gallery
ipekyol-yazlik-abiye-elbise-modelleri.jpg

ipekyol_modern_ofis_bayan_elbise_modelleri_bilgilerburadacompenye.jpg

İpekyol Elbise Modelleri 2016_2.jpg

miss-ipekyol-dantel-detaylı-mini-elbise-1024x1024.jpg

yeni-sezon-ipekyol-elbiseler.jpg

İpekyol-Elbise-Modelleri.jpg

Kırmızı-Renkli-Güpürlü-İpekyol-Abiye-Elbise-Modeli-400x400.jpg

ipekyol-kaban-modelleri-2016-2.jpg

Zeytin-Elbise-2015-İpekyol-Modelleri-682x1024.jpg

Camel-Elbise-2015-İpekyol-Modelleri.jpg

İpekyol Elbise Modelleri 2016_0.jpg

İpekyol Elbise Modelleri 2016_1.jpg

Yorum Yaz