Mini etek modelleri 2016

Mini etek modelleri arasında kalın kemer ve yüksel bel tasarımlar sezona damgasını vuruyor. Ayrıca kot etek tasarımları ile spor giyinmeyi sevenler için oldukça idealdir. Sezonun ilk dikkat çeken rahat ve şık bir tasarımıdır. Eteklerde renkli ve hareketli modeller görmek oldukça mümkündür. Her renkten danteller etek içinde astarı ile şıklığı anında üzerinize taşıyacaksınız. Daha farklı tasarımlar ile bayanların giyimleri anında değişecektir. Düşük bel modası bu sezon artık geri planda kalıyor.Bu sezon daha çok beller yükselecektir.

Sezonu içerisinde en önemli detaylardandır. Bu sezon rahat ve şık olan Şifon etek tasarım modellerini de tercih edeceksiniz. Şifon yaz ayında giyilmesi en çok rahat edilen kıyafetlerdendir. Kemerden büzgülü tasarımı açısından günlük kullanımlarınızda tercih edebilirsiniz. Tercihleriniz arasında olmalı ve bu modelin üzerine prenses gömlek sayesinde biraz daha hareket katmalısınız. Sadece eteklerin bel kısımlarında değil birçok elbise ve pardösüde kendini gösteriyor.

Daima hareketli, rahat ve şık bir yıl içerisinde olacaksınız. Sade ve şık olmayı sevenler için oldukça idealdir. Düz dar etek modellerini tercih edeceğiniz zaman olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle uzun düz dar etek taşımak son derece zordur. Adım atarken oldukça sizi yoracaktır. Sade ve günlük giyimde çok sık tercih ediliyor. Düz dar etekleri her bayan istediği gibi giyebilir.  Bundan dolayı tek tarafı kapalı yırtmaç olarak seçim yapmalısınız. Daha özel davetlerde seçebileceğiniz tasarımlardır. Mini etek kreasyonu 2017 sezonu kesinlikle tüm markalarda en çok tercih edilecek detaylardandır. Dantel etek şık olmak için son derece yeterlidir. Bundan dolayı dantel etek ile her davete rahatlıkla katılabilirsiniz.

mini-klos-etek-modelleri-4.jpg

Desenli-2016-Mini-Etek-Modelleri.jpg

Bordo-2016-Mini-Etek-Modelleri.jpg

Taşlı-2016-Mini-Etek-Modelleri.jpg

Zara-2016-Mini-Etek-Modelleri.jpg

mini-etek-2016-modelleri-2.jpg

Siyah-2016-Mini-Etek-Modelleri.jpg

Mini etek modelleri 2016_2.jpg

mini-2016-Etek-Modelleri.jpg

Mini etek modelleri 2016_1.jpg

Yorum Yaz