20 Yaş İçin Kombin Örnekleri

En çılgın, en deli ve de en eğlenceli yaşları 20’ler, bir kadının. Mira Mikali hırka ve etekleriyle Aicozer takılarının bu ruh halini çok yansıtacağını düşünüyorum.

20’lerindeki kadın taptaze, samimi ve sıcaktır. Onu görmek bile insanı heyecanlandırır. Beymen Academia’dan üzeri beyaz papatya desenli siyah mini elbiseyi uygun buldum, çünkü bu parçanın uçuşan minisini, küçük doz dekoltesini, üzerindeki taze papatya efektlerini 20’lerindeki kadına çok yakıştırdım.

Bu yaşlarda kadın modayla eğlenmeyi çok sever ve sonsuz risk alır. Gökkuşağı etkili uzun bohem Chloe elbisenin bu yaş grubundaki kadının ruhuyla, hayatı tiye alma, dünyaya pembe gözlüklerle bakabilme kabiliyetiyle çok iyi uyuşacağını düşünüyorum.

20’lerindeki kadın “Mesaj vermek istiyorsak bunu üzerimizde taşırız” diyor. 20’li yaşlarını süren gençlerin seçtikleri giyim parçalarıyla toplumsal mesajları geniş kitlelerce duyulmasına vesile olmaları çok hoş. “Bugün harika ol” sloganlı Markus Lupfer tişörtü son derece pozitif ve 20’lerindeki kadının ruh haliyle uyum içinde.

Ben de bu yaşların son dönemecindeyken, topukluyla hala partilere katılabilme yetisine sahip 20’lerindeki “çılırcıklar” için Vetements’dan Sock Ankle Boots’u öneriyorum. Her türlü kombine uyabilecek süper hip bir parça.

Bu yaşlar, kadının cool görünmek istediği bir döneme denk gelir. I 20’lerindeki kadınlara Balenciaga’nın deri ceketini öneriyorum.

Her konuda öncü olmak istiyor, çabuk tüketiyor ve daha çok kendisi için giyiniyor 20’lerindeki kadın. Stili olduğunu söyleyebiliriz ama pek de orijinal değil. Ona Dsquared2’nun renkli ve dar elbiselerini öneriyorum.

20 Yaş İçin Kombin Örnekleri Resimleri




İşte sizin için bazı kombin örnekleri, bir sonraki yazıda Şık Bayan Kot Kombinleri | Kadınlar. bayan şort çeşitleri, en güzel bayan şort modeli, en yeni bayanCool Kadıniçin oldukça iddialı bir seçim. Ancak ortaya çıkan kombin Bu kombinler içerisinde uzun eteklerin nasıl kombine edileceği ya Boğazlı Kazak Kombin ÖrnekleriAdded: Feb. 24, 2013 | Image size: 500 x 500 px | More from: www.for Şık Ve Cool Blazer Ceket Kombinleri | Bayan Bigudi - Part 42015 bayan spor giyim kombinleri | 2015/2016 kış modası - 2015/2016 . bere yarım nubuk deri bot 2014 2015 sonbahar kış kombin örneğiİşte sizin için bazı kombin örnekleri, bir sonraki yazıda Tarz Kombin Önerileri | Bakımlı KadınPin Sportif Tarz Seven Bayanlar Için Yazlık Spor Elbise Modeli on Women’s Must Have 2013: Denim ShortsOs terninhos e blazers vêm com tudo pra sofisticar seu armário, e

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz