Mayo modelleri

mayo modelleri oldukça renkli modellerle bu yıl yine plajlar da, havuz kenarların da oldukça hareketli ve iddialı olacak gibi görünüyor. Desenlerin ve canlı renklerin bu yılın mayo trendlerinde önemli bir yeri var. Klasik desenlerin yanı sıra üç boyutlu ve galaksi, çiçek, hayvan ve geometrik desenlerin sıkça kullanıldığı göz çarpıyor.

Mayo modellerini tercihlerinde ilk sırada tutan bayanlar için son derece tarz ve trend modelleri sizler için bir araya getirdik. Mayoların büyük çoğunluğu Asos markasına ait modellerden oluşuyor. Desenler ve modeller son derece modern. Klasik mayo modellerinin yanı sıra pencereli mayokini modelleri de bu yazın favori mayo modellerinde.

Önemli bir noktaya değinmekte yarar var mayoları yalnızca kilo sorunu olan bayanlar giymiyor. Kusursuz bir vücuda sahip bir çok ünlü ve manken de mayo ve mayokini modellerini tercih ediyor. Ancak karın bölgesinde kilo problemi olan bayanlara kamuflaj amaçlı mayo modellerini kullanmanızı önerebilirim. Mayolar geçtiğimiz yıllara göre daha şık ve farklı tasarlanmış. Koyu tonlar daha çok kullanılmış. Mayo modelleri çoğunlukla askılı ya da boyundan bağlı modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Bu yıl bu renkli ve desenli mayo tasarımlarıyla yaz daha hareketli ve enerjik geçecek. Klasik mayo modellerinin yanı sıra vintage stil mayolar da tercih edilen modellerden. Mayo ve mayokini alışverişleriniz de yılın trendlerini göz ardı etmemenizi öneriyorum. Yaz için seçeceğiniz mayo modeline henüz karar vermediyseniz bu mayo modellerini kesinlikle değerlendirin derim. Son derece şık tasarımlar yaz ayların da farklı stilleri bir araya getiriyor. Daha önce de söylediğim gibi bu yaz yalnızca göbek problemi olan bayanlar değil mükemmel vücuda sahip bayanlar da trend mayo modellerini tercih edecek.

Mayo modelleri ResimleriYorum Yaz