Seksi Mayo Bikini Modelleri

Yaz kendini hissettirmeye başladığından beri bir çoğumuz denize merhaba dedik bile. Plaj şıklığı da bir başka önemlidir bayanlar için, giyilecek mayo veya bikininin plaj elbiseleri ile uyumlu olması, plaj terlikleri, çantalar, hasırlar hep bir bütün içinde olduğu zaman bayanlar rahatlamakta ve şıklıklarından emin olmaktadırlar. Her yıl mayo, bikini, plaj elbiseleri değiştirilerek tasarlanmakta ve yeni modelleri bayanların beğenisine sunulmaktadır. Dünyaca ünlü mayo firmaları ile birlikte yurdumuzda isim yapmış ve bu ismi dünyaya tanıtmış olanlar vardır. Bunların hazırladıkları yeni mayo, bikini koleksiyonları sabırsızlıkla beklenir ve eleştirmenlerden her zaman tam not almayı başarır. İşteün en seksi mayo bikini modelleri, güzel bayanların seçimini bekliyor diye piyasaya sunulduğu zaman o kadar çok çeşitle karşılaşırız ki hangisini alacağımızı şaşırırız.

Geçen yıllarda fazlasıyla görmeye alıştığımız, mayokini tabir edilen mayolar bu yıl pek ortalarda görünmeyeceğe benziyor. Bunun yanında tek parça mayolar, spor tarzda tasarlanmış ve ağırlıklı olarak iki renk ile kombin edilmiş. mayo bikini modelleri arasında, etrafları biye ile çevrilmiş mayoları fazlasıyla görecek gibiyiz. Bu arada retro tarzı ve yüzücü mayosu denilen mayolarda oldukça revaçta. Straples kesimler, mayo ve bikinilerde de kullanılmış, bikinilerin üstleri ince askılarla boyundan tutturulmuş ve istenirse bu askılar çıkarılabilmekte. Bikinileri, bir başka bikininizle kombin yapma şansını da bu yıl yakalayacaksınız. Birinin altını diğerinin üstü ile giyerek çeşitlilik yaratmak çok güzel olacak. en seksi mayo bikini modelleri ile plajlarda boy göstermek sizin kıskanç bakışları üzerinize çekmenize neden olacaktır.

Yaz aylarında illa ki denize gitmek, yüzmek, güneşlenmek ihtiyacı hissederiz, evlerde oturmak artık zorlaşır ve kendimizi deniz kenarlarına atmak isteriz. Seksi mayo bikini modelleri ile kendine güvenen bayanlar, cömertçe kumların üzerinde güneşlenecek ve ilgi odağı olacaktır. Güneş gözlükleri, uyumlu plaj çantası ve terlikler ile bütünleştireceğiniz mayo bikini modelleri sizi farklılaştıracaktır.

Seksi Mayo Bikini Modelleri ResimleriYorum Yaz