Yazlık Ayakkabı Modelleri

2014 yazlık ayakkabı modelleri  ayakkabı kadınların bir alışveriş çılgınlığıdır. Kimi bayanın kıyafetten çok ayakkabısı bulunmaktadır.  Markaların 2014 yaz kreasyonlarını sergilediği moda haftasında kıyafetler kadar yeni sezonun ayakkabı modelleri de merak edilenler arasındaydı. 2014 yaz ayakkabı modellerinde en çok dikkat çeken detay parlak dokular ve bilekten bağlı modeller. Antonio Berardi, Christopher Kane, Peter Pilotto, Roksanda Ilincic ve Topshop Unique yeni sezon ayakkabılarda parlak dokular kullanan markalar. Bununla birlikte dolgu topuklu modeller ve kısa topuklar yaz döneminde yine gündemde olacak

Yazlık 2014 ayakkabı tasarımları ise.  En çok dikkat çeken modellerden bir tanesi bilekten kelepçeli ayakkabılar oluyor bunu her türlü topuk modelinde görmek mümkün. Siyah-beyaz konsepti bu yaza damgasını vuracağa benziyor. Siyah ya da beyaz tonlarında giyeceğiniz kıyafetlerinizde ayağınızdaki siyah-beyaz ayakkabı modeli son derece şık olacaktır. 2014 yaz ayakkabı modellerin de Metalik parlak ayakkabı modelleri her rengin bütün tonlarında parlak ayakkabılar bu sene Moda. Beyaz ayakkabılar ve bembeyaz tonlardaki ayakkabılar 2014 yazın en iddialılarından.

2014 İlkbahar/Yaz ayakkabı trendleri, yeni sezonda birbirinden güzel ayakkabı modelleri giyeceğimizi müjdeliyor! Feminen modellerin çoğunlukta olduğu yeni sezonda, çiçeklerle süslenmiş ayakkabı, bot ve çizmelerin yükselişe geçtiği, bir kaç sezondur gümbür gümbür gelen Lace-up ayakkabıların ortalığı istila ettiği, dantel ve transparan detayların sıkça kullanılacağı bir 2014 yazı bizleri bekliyor. Kalın topuklara, yüksek tabanlara karşın, düz sandaletler ve Loaferler da “ben buradayım” diyor. Dilerseniz, sizler için derlediğim fotoğraflarla 2014 ilkbahar/yaz ayakkabı trendlerine detaylıca göz atarsak yaz ayakkabı modellerine  bayılacaksınız ve yaz sezonunu çok şık geçireceksiniz deriz.

Yazlık Ayakkabı Modelleri ResimleriYorum Yaz