İnce topuklu ayakkabılar 2014

Özel günler ve özel gecelerde daha çok tercih edilen ince topuklu ayakkabılar farklı modellerle bu yılda karşımıza çıktı. İnce topuklu ayakkabıları bayanlar daha çok iş yerinde ve davetlerde tercih ediyor. Vücuda daha estetik görünüm kazandırması  nedeniyle son derece beğenilen ayakkabı modellerinden. Oldukça şık görünen ince topuklu ayakkabı modelleri bu yazımızda sizler için paylaşıyoruz. Doğru olan ayakkabı modelini seçebilmek için sizlere birkaç ipucunu verebiliriz. 2014 İnce topuk ayakkabılar en çok özel gecelerde tercih edildiği için mağazalarda bu ayakkabı modellerinden daha çok şık modellerden oluştuğunu görebiliriz.

Bir çok rengini bulabileceğiniz ince topuklu ayakkabılar içinde genel olarak kıyafetinizle uyum sağlayan modelleri seçmek en doğrusu olacaktır. İnce ve yüksek topuklu ayakkabı modellerini ben daha çok özel gecelerde tercih ediyorum. Günlük yada iş yerinde giyebileceğim bir model olduğunu düşünmüyorum.Bunun nedeni de yürüyüşümü kısıtlıyor olması ve kendimi rahat hissedemiyor olmam elbette ki. Bu ayakkabı modelleri pek rahat olmadıklarından yoğun iş temposu ya da fazla yürümenizi gerektiren günlük aktiviteleriniz de pek kullanışlı değildir. Sizler de bu ayakkabıyı tercih edeceğiniz alanı seçtikten sonra ince topuklu ayakkabı seçimini yapmalısınız. 2014 İnce topuklu ayakkabı modelleri arasından aceleci bir tutumla karar vermeyin. Hem rahat etmeniz hem de görünüm açısından gerçekten beğenmeniz oldukça önemlidir.

2014 İnce topuk ayakkabılar özellikle yaz aylarında bayanların vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Daha çok
özel günler ve özel geceler için tercih edilen ince topuklu ayakkabıları sizin için inceledik. İnce topuk ayakkabı modelleri neredeyse her ayakkabı markası ve alışveriş sitesinde, butiklerde sizleri bekliyor. Sizler için seçtiğimiz 2013-2014 trendlerine uygun birbirinden şık ve son derece modern ince topuklu ayakkabıları galerimizde bulabilirsiniz.

İnce topuklu ayakkabılar 2014 ResimleriYorum Yaz