İnce topuklu ayakkabı modelleri

Topuklu ayakkabı kadınların kullanmaktan en çok hoşlandığı ayakkabı modellerinden biridir.. Topuklu ayakkabılar ince topuklu olduğunda da daha da şık ve çekici bir görünüm elde etmek kaçınılmaz. Özellikle geceler de ve şık mekanlarda tercih ettiğimiz ince topuklu ayakkabı modellerini günlük olarak da kullanan bayanlar elbette yok değil. Hatta gün geçtikçe yükselen trend ve ince topuklu ayakkabı modellerinin 2013-2014 ayakkabı koleksiyonlarında sıkça yer alması da bu ince topukların günlük kullanımını artıracak gibi görünüyor.

2013 yılında ince topuklu ayakkabı modellerinde genellikle stilettolar öne çıkıyor. Sivri burunlu klasik ayakkabı modelleri ile sandalet tarzı ince topuklular bu sezon son derece trend. Rugan, deri ya da süet malzeme ile yapılmış ayakkabı modelleri 2013 yılında ince topuklu ayakkabı modellerinde karşımıza çıkan ayakkabı modellerinden. İnce topuklu ayakkabı modelleri kesinlikle en şık ve elegan görünen özellikle de trend modeller tercih edildiğinde oldukça modern bir tarz yaratabileceğiniz ayakkabı modellerindendir. Yeni sezon da ince topuklu ayakkabı modelleri oldukça yüksek topuklardan oluşuyor. Alçak ince topuklar şu sıralar son derece demode. Durum böyle olunca yüksek ve ince topuklu ayakkabı modellerini fazla ayakta kalmamızı gerektirmeyen mekanlarda ve zaman da tercih etmek daha doğru olacaktır.

Galerimizde paylaştığımız ince topuklu ayakkabı modellerin de platform topuklu ayakkabılar, bantlı sandaletler, sivri burun ayakkabı modelleri ve ince topuklu bot modellerinden oluşuyor. Genel olarak tercih edilen renkler kırmızı, saks mavisi, beyaz, siyah, gri ve krem rengi tonlarında modellerden oluşuyor. Stilettolardan bot modellerine bir çok farklı tarz ve modelde ince topuklu ayakkabı modelini bulabileceğiniz galerimizi inceleyerek ince topuklu ayakkabı alışverişlerinizde 2013 modası modeller konusunda fikir sahibi olabilir ve daha doğru tercihler yapabilirsiniz.

İnce topuklu ayakkabı modelleri Photo Gallery 

Yorum Yaz