Dolgu topuklu ayakkabılar 2014

Özel gecelerin ve günlük giyimin sıkça tercih edilen ayakkabı koleksiyonları arasında olan dolgu topuk ayakkabı tasarımları, ünlü markaların görsel butikleriyle ilgileri çekmeye devam ediyor. Hemen her alanda tercih edilebilecek topuklu ayakkabı koleksiyonlarında, aradığınız her rengi bulabileceğiniz tasarımlar farklı renklerle oluşturulmuş. 2014 Dolgu topuk ayakkabı modelleri arasından seçim yapmanızı kolaylaştıracak tavsiyelerle en trend görselleri de sizlere sunuyor olacağız.

Her mevsim tercih edilebilen dolgu topuklu tasarımlara bu sezonda bayanlar büyük ilgi gösteriyorlar. Mavi, kırmızı ve hatta krem rengiyle süslenen butiklerde, son derece iddialı ürünler vardı. Şimdiler de bu ürünler 2014 modasının getirileriyle birleşerek daha anlamlı tasarımların ön planda olduğunu görebiliyoruz. 2014 topuklu ayakkabı koleksiyonları için ayrıcalıklı olan her modeli bulabileceğiniz şık tasarımlarda, sadece dolgu topuk üzerine de ürünler yok. Bunun yanında platform topuk, düz tabanlı topuklar ve en çok aranan yüksek topuklu modellerde dikkat çekiyor. Bayanların yaptıkları mağaza ziyaretlerinde dolgu topuk ayakkabı koleksiyonları incelenen ilk ürünler oluyor. Çünkü onlar sadece tek bir alanda tercih edecekleri modelleri aramıyorlar. Bunun yanında, günlük giyimde ve iş yerlerinde tercih edilebilecek modelleri de istiyorlar. Durum böyle olunca yeni sezonda ideal olan tek tasarım dolgu topuklu ayakkabılar oluyor.

Derimod, Adil Işık, Nine West, Kemal Tanca, Hotiç gibi ünlü markaların mağazalarını inceleyen bayanlar bilirler ki dolgu topuklu ayakkabılar her sezon moda olmaya ve koleksiyonlarda yer almaya devam ediyor. Yeni sezonda hemen her renkten oluşturulan modelleriyle, ilgileri çeken markalar haline geldiler. Son derece iddialı olan tasarımlarıyla yeni sezonda yepyeni ayakkabıları son derece iddialı görünüyor. 2014 dolgu topuk tasarımlaını sizler için markaların bu reyonlarından çıkarıp ekledim. Bakalım tasarımları sizler de beğenecek misiniz

Dolgu topuklu ayakkabılar 2014 ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz