Tommy Hilfiger ayakkabı modelleri

Tommy Hilfiger markası, mağazalarında özel olarak hazırladığı ayakkabı modelleri tasarımlarıyla hem bay, hem de bayanlar tarafından büyük beğeni kazanıyor. Aradığınız her modeli bulabileceğiniz marka butiklerinde, oldukça geniş modeller ön planda. Özellikle günlük giyim için ideal olan her tasarımı Tommy Hilfigerayakkabı koleksiyonunda bayanlara sunuyor. Geçtiğimiz günlerde markanın mağazalarına yaptığımız alışverişte, keyifli dakikalar geçirdik. Sadece ayakkabı adına da değil, mağazalarında her modele kolayca ulaştığımızı gördük. Ama en çok dikkatimizi dağıtan ve bizi o yöne çeken tasarımlar Tommy Hilfiger ayakkabı koleksiyonları oldu. Neden mi? Bence bir giyim mağazasının bu denli şık tasarımları çıkarması büyük bir başarıdır.

Markayı herkes zaten tanıyor. Tekrar tanıtmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Mağazalarını gezdiğimiz günde, bayan reyonları ve erkek reyonlarının son derece iddialı tasarımlarla süslenmiş. Bayan reyonlarında  Tommy Hilfiger elbise butikleri en trend olanıydı. Zaten markanın modelleri de daha çok elbise koleksiyonundan dolayı tercih ediliyor. Bunun yanında tercih edilen tasarımlar arasında, Tommy Hilfiger ayakkabı modelleri ilk sırada. Kusursuz denilebilecek trendler markanın reyonlarında görünüyor. Daha çok klasik modayı hoş bir ayakkabı trendiyle oluşturan marka, koyu tonlara yoğunlaşmış.

Yeni sezonda Tommy Hilfiger mağazalarında yoğun olarak klasik topuklu modeller var. topuklu ayakkabı modelleri arasında en trend tasarımları özenle hazırlamış. Marka sadece bu yönde tasarımlardan ziyade, bayanlara modayı dolu dolu yaşayacakları tasarımları da sunmuş. Kış modasında hemen her bayan koyu renklere yoğunlaşıyor. Topuklu modellerinde de bu geçerli. Aynı şekilde Tommy Hilfiger ayakkabı butiklerinde de bu tasarımları özenle yansıtıyor. Sözü fazla uzatmadan sizi tasarımlarla baş başa bırakmak istiyorum. Gelin hep beraber bu modellere şöyle bir göz atalım. Bakalım sizlerde Tommy Hilfiger ayakkabı koleksiyonunu beğenecek misiniz?

Tommy Hilfiger ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz