Tiger ayakkabı modelleri 2013

Tiger ayakkabı modelleri son yıllarda herkesin tanıdığı bir marka haline geldi. Aynı modelde spor ayakkabıların farklı renklerde versiyonları son derece beğenildi ve herkes tarafından kullanılmaya başladı. 2013 yılında da durum devam ederken sizlere 2013 Tiger ayakkabı modelleri koleksiyonunu tanıtmak istedik.

Bilinen Tiger çizgisinden çıkmayan ayakkabı modelleri hem bayanlar hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen spor ayakkabı modellerinden. Son derece kaliteli güvenilir bir marka olduğunu kanıtlamış olması da spor ayakkabılarının tercih edilmesini artıran sebeplerden. Tiger spor ayakkabı modelleri diğer spor ayakkabılara göre daha zarif ve sade bir görünüme sahip. 2013 spor ayakkabı tasarımları içinde yine en beğenilen ayakkabılardan oldu. Tiger bu sezonda zirve de kalmaya devam edecek. Tiger ayakkabı modellerinde yer alan klasikleşmiş çizgilere artık hepimiz aşinayız. Spor ayakkabının Tiger markasına ait olduğunu anlamamız için bu çizgiler yeterli.

Tiger ayakkabı modelleri 2013 yılında geçtiğimiz yıllara kıyasla daha uygun fiyatlarda karşımıza çıkmaya başladı. Kaliteli yapısı ve beğenilen tasarımlarıyla hak ettiği fiyatın altında satış yaptığı süphesiz. Özellikle bayanlar için spor ayakkabı modelleri içinde en zarif ve şık görünümü olan model Tiger ayakkabı modelleri olarak görülüyor. İnce yapısı babet formunda tabanıyla hem rahat ve hafif hem de son derece zarif.

Tiger ayakkabıları kombinlerken daha çok dar paçalı pantolon ve kısa şortları tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabıları özellikle de Tiger ayakkabı modellerini eteklerle ve elbiselerle ve şık kıyafetlerle kombinlendiğinde hoş bir görünüm oluşturmaz. Tiger ayakkabı modellerinde 2013 koleksiyonunda renkler; siyah üzerine kırmızı, beyaz,siyah, pembe, yeşil renkler. Beyaz zemin üzerine de siyah, mavi, beyaz, pembe gibi renkler öne çıkan modellerden. 2013 Tiger ayakkabı modellerini paylaştığımız galeriden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Tiger ayakkabı modelleri 2013 Photo GalleryYorum Yaz