Prada Erkek Ayakkabı Modelleri

PRADA’MI BEN YAPARIM!

Nisan ayında sadece iki gün boyunca Istinye-Park ve Zorlu Prada mağazalarında gerçekleşecek bu “made to order decollete” hizmetiyle ayakkabınızı kendiniz yaratabileceksiniz. Dekoltesini, rengini, taban tarzını ve hatta desenini seçebileceksiniz. Bu özel günleri kaçırmayın.

Rumisu’nun grafik desenlerinin uzun zamandır müptelasıyız. Bu yazki koleksiyon Afrika’dan ilhamla gelmiş. Gergedanlar, zürafalar, kaplanlar boyunlarımıza ipek eşorp olup dolanacak. Halta boynuna takmaktan sıkılonlar kafasına fiyonk yapıp modern hippi tadını çıkarabilir veya bundan da sıkılonlar plajda pareo etek yapıp salınabilirler ya da çanta sapına dolayıp hava atabilirler.

Bora Aksu’nun İstanbul Moda Haftası’nda sunduğu sonbahar-kış koleksiyonundaki Rus kasaba kızı ilhamlı elbiselerini, nakış işlerini, palchwork güpür işlemelerini ve akide şekeriyle fuşya karışımı degrade’lerini beğenerek seyrettik.

Prada Erkek Ayakkabı Modelleri Resimleri
Prada ayakkabı tasarımları bu kış sezonunda, rugan ve deri Erkek Ayakkabılar Prada, Ürün Modeli: 4d2296-3a6f-f0002Erkek Ayakkabı Modası – Cool Kadın | Magazin Moda ve Kadına . Erkek Ayakkabı Modasının En Şık Prada Erkek Spor AyakkabılarAyakkabı modelleri erkek |/kış modası -/.prada erkek ayakkabı |/kış modası -/yaz . Prada erkek ayakkabı modelleri, Yeni Prada erkek ayakkabı modelleriprada erkek ayakkabı modelleri |/kış modası -/.prada erkek ayakkabı modelleri |/kış modası -/.

Yorum Yaz