Nursace ayakkabı modelleri

Bugün popüler olup da belirli yerlerde mağazalarını barındıran Nursace markası, oluşturduğu ayakkabı modelleri tasarımlarıyla ününü arttırmayı her geçen gün sürdüren ender markalardan. Aslında markayı birçok bayan tanımıyor. Bu yazımız markayı ve modellerini tanımayan bayanlar içindir. Tabi Nursace ayakkabı modelleri üzerine kısa bir açıklamamız da olacak. Yani markayı tanıyan bayanlar da sayfadan ayrılmasınlar. Öncelikle kısaca markadan bahsedelim.

Nursace ayakkabı mağazaları Nurettin Sabri Çelik tarafından kurulmuştur. Daha on yedi yaşındayken bu işe verdiği çaba ve işine olan sevgisi, şu anda Nursace ayakkabı modelleri tasarımlarına olan ilgiyle görülmektedir. Türkiye’de sekiz, yurt dışında altı mağazası olan Nursace markasının gün geçtikçe büyüdüğünü söyleyebiliriz. Bunun sebeplerinden en büyüğü de markanın kendini sürekli yenileyen bir porföyde ilerlemesi olabilir. Son derece iddialı tasarımlarıyla Nursace ayakkabı modelleri koleksiyonlarından kısaca bahsetmek istiyorum.

Nursace ayakkabı butikleri arasında dikkat çeken ilk modeller, topuklu ayakkabı modelleri oluyor. Marka daha çok bayanları özel gecelere hazırlıyor. Siyah renkli topuklu tasarımlarından, hemen her renge yayılan topuklu ayakkabı modelleri butiklerine kadar aradığınız her detay ön planda. Platform topuklu ayakkabı modasını Nursace ayakkabı modelleri arasında net bir şekilde görebiliyorsunuz. Beyaz renk tonlarıyla oluşturulan düz ve sade olan tasarımları dahi özel gecelerinizi renklendirecek derecede. Görsellerde yaz modasından tasarımları seçtik. Nursaceayakkabı modelleri koleksiyonunu kış sezonunda dahi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında renk tonu farklı olan tasarımlarla da doğru seçimler yapmak mümkün. Her yazımızda kendi modanızı oluşturmanız yönünde tavsiyelerde bulunuyoruz. Eğer sizde tamamen kendi kombinlerinizi seçebiliyorsanız, Nursace ayakkabı tasarımlarından ayakkabı dolabınıza transfer yapmalısınız.

Markanın geniş mağaza kitlesinin olmadığını söyledik. Ama kalitesiyle oluşturduğu modeller ilginizi çekecektir. Aynı zamanda Nursace ayakkabı fiyatları da uygun kampanyalarla belirli mağazalarında sunuluyor. Seçim yapmaya karar verdiğiniz zaman, modelleri canlı olarak incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Nursace ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz