NIKE AIR FORCE MODELLERİ

NIKE AIR FORCE EN HAFİF AYAKKABI

34 yıl önce basketbolcular için tasarlanan, Flyknit teknolojisiyle ultra hafif Nike Air Force 1, sokak stilinin vazgeçilmezlerinden biri olmaya devam ediyor. Nike tasarımcıları bu ikonu geleceğe taşımak için, ayakkabının mirasını ve ifade ettiklerini dikkate alarak orijinal Air Force 1 silüetini Nike’ın nefes alan, hafif Flyknit teknolojisiyle bir araya getiriyor.

O BİR İLHAM YÜRÜYÜŞÜNÜN SONUCU

Air Force l’ın en yeni versiyonunun ilginç de bir hikayesi var: Nike Sportswear tasarımcıları yaz aylarında Paris çevresinde 12 saatlik bir ilham yürüyüşü yapıyor. Bu deneyim, tasarım ekibini ayakkabıyı daha hafif ve esnek hale getirmek için ikna turu niteliği taşıyor. Tasarımcılar Air Force l’ın orijinal silüetini koruyarak bir çözüm üretmek zorunda olduklarını hissediyorlar. Nike Footvvear Tasarım Direktörü Jonathan Johnson Griffin koyu gri bir Flyknit parçayı 3D baskı tekniğiyle yaratılan prototip ayakkabının üst bölümüne yapıştırıyor ve Nike’ın logosu Swoosh’u siyah bir kalemle boyuyor.

NIKE AIR FORCE MODELLERİ Resimleri
Nike air force 1 mid barbatesti model casual

Johnson Griffin’in bu yenilikçi yaklaşımı, Air Force l’ın orijinalliğini koruyarak bu tasarıma Nike Roshe One modelinin Flyknit ve 3D baskı tekniği ve özel Bu modelin fiyatı 499 lira.

Nike W Air Force 1 '07 Seasonal (Bleu) - Baskets chez Sarenza (245930)

ADIMLARIMIZ HAFİFLEDİ!

Türkiye dahil tam 28 ülkede online hizmet vermeye başlayan Nlke.com’u ziyarel edenler futbol, koşu, kadın, antrenman, basketbol ve günlük giyim koleksiyonlarının siteye özel çok geniş renk, model çeşitlerine ulaşabiliyor. Bu manada heyecanlı bir yenilik daha söz konusu: Siteye girenler NIKEID servisiyle farklı kategorilerde ayakkabıları kendi isledikleri renkler ve özelliklerde yeniden yaratıp kişiselleştirebiliyorlar. www.nike.com
Кроссовки Nike Air Force1 купить в Adidasi Nike Air Force model- ADB1148 (40,41,42,43,44) - Moda Nike Air Force 180 High ayakkabı modelleri modelleri Nike Air Force Nike Air Force 1 model 488298-617 rozmiar 40-45 - 6092648381 Nike air force 1 mid barbatesti model casual

Yorum Yaz