New Balance Spor Aykkabı Modelleri 2018

Ayşegül Barbaros New Balance Pazarlama Müdürü

“Spor ayakkabı, bilgisayarım, cep telefonum kadar önemli bir parçam,” diyen Ayşegül spor ayakkabıda teknolojiye fazlasıyla değer veriyor. Bunda, işin çok içinde olmasının da payı büyük! Yaklaşık altı senedir kombinlerinde son dokunuşu hep bir çift spor ayakkabıyla yapan Ayşegül’ün özel hayatında da tercihi New Balance. Ayağınızdaki spor ayakkabıdan biraz bahseder misiniz?

Performans ve stil anlamında en önemli özellikleri neler? Seçimim, tasarım ve ayakkabı teknolojisi açısından bu senenin en gözde performans ayakkabısı olan ‘Vazee Pace’den yana oldu. New Balance’ın uzun süren araştırmalarının sonucu ortaya çıkardığı yeni performans serisi ‘Vazee Pace’ hızlı hareket etmek isteyenler için, hem amatör hem de profesyonel sporcular için tasarlandı.

New Balance Spor Aykkabı Modelleri 2018 ResimleriÇalıştığınız markadan önce ve sonra spor ayakkabılarla olan ilişkiniz nasıl değişti?

Açıkçası markamda çalışmaya başlamadan önce spor ayakkabılara biraz daha mesafeliydim. Ancak markamda çalışmaya başladıktan sonra yavaş yavaş spor ayakkabılarım ile aramda bir tutku başladı diyebilirim ve son altı senedir günlük kombinlerimin çoğu spor ayakkabı ile tamamlanıyor. Klasik renk ve modellerden mi yanasınız yoksa olabildiğince cesur olmaktan mı? Kıyafetlerimde klasik olanı tercih etmeme rağmen spor ayakkabılarımda renkli ve farklı modelleri çok seviyorum.

Yorum Yaz