Merrell Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları

Merrell’le 2013-2014 Ayakkabı modelleri vitrinlerde yerlerini almışlar.Özellikle gençlerimizin çok fazla tercih etikleri bir marka olan Merrell ayakkabı modelleri yeni sezonda çok şık tasarımlara imza atmışlar,özellikle  su geçirmeyen  özelliği ile Merrell ayakkabı modelleri 2014  bu kış en  tercih edilen ayakkabı modelleridir.Kış sezonunu hem çok rahat edeğimiz hemde ayakklarımız hiç üşümeden çok rahat geçireceğiz Merrell 2013-2014 yeni sezon modelleriyle Coda Mid Su Geçirmez ayakkabı modelini mutlaka görmelisiniz.

Dünyanın en üyü taban markası olan Vibram ( Uzun ömürlü-esnek-Dayanıklı-Hafif )  bu  modelde kullanılmış olması ayrı bir değer katıyor.İster doğa hayatında ister günlük yürüyüşlerinizde kullanılmak üzere tasarlanmış bu modelde PRIMALOFT  iç termel astar kullanılmıştır. Bu sayede ayaklarımız çok iyi ısınacaktır. Ayrıca antibakteriyel astarı sayesinde koku gibi sorunları en aza indirmektedir.Konforunuzu da en iyi şekilde karşılamaktadır. Fiyatı biraz pahalı gelsede 2.699 TL gibi verdiğiniz paranın değerini fazlasıyla geri almaktasınız yani bu 2014 Merrell ayakkabı modeline değer diyoruz.Merrell tasarımcılarının  üretikleri modellerle spor ayrı bir zevk haline gelecek demekteyiz.

Özellikle doğa sporlarına ilgimiz varsa ve doğa sporunu gerçekleştirirken en önemli faktör olan ayakkabılarımızdır.İşte buna en uygun Merrell ayakkabı modelleri karşımıza çıkmakta,Merrell’in su geçirmez özelliği olan ister günlük zor koşullarda ister doğa yürüyüşlerinde  ortepedik tabanlı ile size gün boyu konforluk sağlayacak modeli olan Snowbond Mid  Karbotu ile  kış aylarının soğunu hiç hissetmeden çok rahat geçirebilirsiniz. Fiyatı 229.99 TL olan Merrell kış botunu mutlaka  görmeden kendinize baka bir bot almayınız deriz.Antibakteriyel astarı sayesinde koku, mantar ve bakteri oluşumu sorunlarını minimuma indirmektedir. Merrell ayakkabı modelleri sizin spor yanınızı keşfetmeye hazırlanmış diyebiliriz. Her renk ve seçeneği  bulunan Merrell’le Ayakkabı modellerini hala görmediyseniz hemen hiç vakit kaybetmeden Merrell yeni sezon modellerine bakmalısınız.

Merrell Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları ResimleriYorum Yaz