İnci erkek ayakkabı modelleri

AYAKKABIDA GERİ DÖNÜŞÜM VAR MI?

İnci erkek ayakkabı modelleri için kanat şeklinde satılan derilerin içinden kesilmiş parçalar alınarak ayakkabılar üretildiğini ve kalan boşluklu atık malzemelerin çeşitli kimyasallarla birleştirilip hamur kıvamına getirilerek, ayakkabı altlarında kösele taban diye tabir edilen taban şeklinde kullanıldığını öğrendik. Kemer yapımında da bu tip deriler kullanılıyormuş.

Çok üretmesi, ortaya çıkan İnci erkek ayakkabı modelleri ürünlerindeki stil ve ergonomik hataları görerek kendisini geliştirmesi gerekiyordu. Özgün üretimin olmadığı bu sektörde, birbirinin aynısı ürünlerle karşılaşıyordum. Birlik, sektörde solo çalışan tüm ayakkabı, çanta ve aksesuvar tasarımcılarını bir çatı altında toplayarak, kreatif ve ticari ürünler geliştirme anlamında bilgilendirmek amaçlı kuruldu. Ayrıca birlik, bağlı olduğu Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği’nin, ayakkabı ve aksesuvar konulu tüm projelerinde yer alacak. Böylelikle, Türk ayakkabı ve aksesuvar tasarımcılarının işleri ve isimleri yurt içinde ve yurt dışında tanınacak.

“AYAKKABI FLÖRTÖZDÜR”

3K: Siz dernekte tam olarak neler yapacaksınız?

A.B.: Ayakkabı sektöründeki İnci erkek ayakkabı modelleri koleksiyonu tasarlama mantığını bir adım öteye taşıyarak, uluslararası platform standartlarını Türkiye’deki tasarımcılarımıza adapte etmeyi, hatta zamanla tüm ayakkabı ve aksesuvar imalatı yapan firmaların, en az bir tasarım danışmanıyla çalışması zorunluluğu getirmeyi planlıyorum. Böylelikle iç piyasada özgün ürünlerin mağaza raflarında yer alması mümkün olacak.

3K: Ayakkabı seçimimiz, hakkımızda neler söylüyor?

A.B.: Ayakkabı konusunda zevkli olan insanın, evinin nasıl bir stilde döşenmiş olduğunu ve ne tip yemekler yemekten zevk aldığını bile tahmin edebilirsiniz.

İnci erkek ayakkabı modelleri Resimleri
İnci erkek ayakkabı modelleri

İnci erkek ayakkabı modelleri

İnci erkek ayakkabı modelleri

İnci erkek ayakkabı modelleri

Yorum Yaz