Hummel ayakkabı modelleri

Hummel ayakkabı modelleri üzerine oluşturulan her koleksiyona ayrı ayrı göz attık. Aynı şekilde siz de markanın birçok modelini görmüş olmalısınız. Eğer markayı dahi tanıma fırsatınız olmadıysa çok şanslısınız. Hummel ayakkabı butiklerini ve Hummel mağazalarında oluşturulan birçok tasarımı bu yazımızda paylaşacağız. Tam anlamıyla bilgi sahibi olacak, ideal olan Hummel ayakkabı modelleri arasından kendi tasarımlarınızı seçebileceksiniz.

Markanın daha çok butiklerini değilde ilgi çekici katalog resimlerini inceledik. Yeni sezonda marka katalog çekimlerine gereken önemi veriyor. Hummel ayakkabı koleksiyonunda yok yok. Önce erkek tasarımlarından bahsedelim. Erkekler için kış modasında renkli ve ideal görünen birçok tasarımı marka reyonlarında oluşturmuş. Hummel yeni sezon ayakkabı koleksiyonunda mavi, yeşil ve kahverengi tonlarla süslenmiş kısa bot tarzında olan modeller ilginizi çekebilir. Hummel markası daha çok gündelik yaşamı renkli ve kaliteli bir hale getirmek için uğraşmış. Hummel ayakkabı modelleri tasarımları sadece bunlarla da sınırlı değil.

Markanın logosunu ve bu logoyu spor ayakkabı tasarımlarında üç çizgi olarak oluşturduğunu biliyoruz değil mi? İşte bayan ve unisex ayakkabı modelleri Humel markasına yakışır kalitede sunuluyor. Zaten bayan reyonları tasarımlarını incelerken sıkılmayacağınız tek ürünler. Biz kırmızı renk tonlarıyla oluşturulan Hummel bayan ayakkabı modellerine hayran kaldık. İlgi çekici ve diğer markaların reyonlarında bu modelleri pek sık göremediğimiz tasarımla hazırlanmış. Çizgileri de mavi renk ile uyum içinde oluşturulmuş.

Daha binlerce model, renk ve kullanımı rahat tasarımlarla Hummelayakkabı koleksiyonuna emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Hummel markası daha çok günlük giyimde tercih edilecek tasarımları, klasik spor modasıyla birleştiriyor. Bu tasarımları da genç trendlere özel olarak hazırlıyor. Durum böyle olunca Türkiye’de adını yeni tanıyan yenilikçi birçok gencimiz Hummel ayakkabı modelleri ile tanışıyorlar. Hummel markasının mağazalarını öyle her yerde görmek mümkün değil. Ancak Boyner, Ayakkabı Dünyası gibi ünlü ayakkabı mağazalarında Hummel ayakkabı butikleriyle karşılaşabilirsiniz. 

Hummel ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz