Dantelli ayakkabı modelleri

Kadınların alışveriş konusunda en büyük tutkuları kuşkusuz ki ayakkabılardır. Kadınlar kıyafetleri ile uyumlu, her ortama uygun farklı ayakkabı modellerini giymeyi tercih ederler. Ayrıca hemen hemen her kadının ufakta olsa bir ayakkabı koleksiyonu mevcuttur. Mevsimlere göre farklı ayakkabı tercihi de kadınlar için değişmez kuraldır. Yaz ayların da topuklu ya da düz sandaletler, babetler, mevsimlik olarak spor ayakkabı, babetler ve topuklu ayakkabı modelleri, kış mevsiminde ise yine topuklu ya da düz bot veya çizme modelleri favoriler arasında yer alır.

2013 yılında ayakkabı modellerinde farklı tasarımlar da ayakkabı modelleri kadınları  bekliyor cezbetmeyi başardı. Özellikle de yılın moda kumaşı danteli ayakkabı modellerinde görmek bir çok kadın için mutluluk verici bir durum.  Her yıl birbirinden şık ve yeni moda trendlerinin ortaya çıktığı ayakkabı modasında bu yıl dantelli ayakkabı modelleri son derece dikkat çekiyor. Dantelli ayakkabı modelleri hem spor hem de topuklu ayakkabı modellerinde bu yıl sıkça tercih edilen ayakkabı modellerinden. Günlük ya da gece ayakkabı modellerinde kullanılan dantel detaylar sayesinde ayakkabılar bambaşka bir görünüme kavuşuyor. Kadınların bu sezon yoğun ilgi gösterdikleri dantel ayakkabı modelleri 2013 yılında daha çok topuklu ayakkabılar ve spor ayakkabı modellerinde sıkça göze çarpıyor. Bayanların kıyafet ve aksesuarlarını da son derece şık bir şekilde tamamlayan danteller, dantelli ayakkabı modellerinde kendini ispatlamayı başardı.

2013 yılında dantelli ayakkabılar spor modellerde daha çok Vans, Toms, Superga gibi markalarda son derece trend modellerle karşımıza çıkıyor. Topuklu ayakkabılarda da özellikle gece tercih edilecek abiye ayakkabı modellerinde dantelli ayakkabı modelleri son derece favori. Son derece trend ve modern görünümlü Dantelli ayakkabı modellerine galerimizden ulaşabilirsiniz.

Dantelli ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz