Bot ayakkabı modelleri

Sonbahar kış aylarında en çok tercih ettiğimiz ayakkabı modellerinden biri olan bot modelleri sezonunda da farklı model ve seçenekleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bot modellerinde modası bir çok stil bayanların tercih ettiği yepyeni tasarımlarda ve modellerde yeni sezon koleksiyonlarında karşımıza çıkmakta. En yeni bayan bot modelleri koleksiyonlarıyla son derece iddialı bir çok model ve farklı seçeneklerde her zevke hitap eden yepyeni stillerde bot modelleri ve farklı seçenekler sunuyor bizlere.

Bu sezon bot modellerinde bilek hizasında biten ankle bot modelleri son derece popüler. Kışlık ayakkabı modelleri sezonunda ayakkabı markalarının yeni sezon koleksiyonlarında görücüye çıktı. Ankle bot modellerinin yanı sıra kovboy stil bot modelleri de yeni sezonun dikkat çeken bot modelleri arasında yer alıyor. Ayrıca desenli bot modelleri de bu sezon bir hayli popüler bayan bot modellerinden. Genel olarak bot ayakkabı modellerinde siyahi kahverengi, gri, bordo gibi renkler en çok tercih edilen renklerden. Sizler için en modern ve tarz botlarına yer verdiğimiz galerimizi inceleyerek sezon trendleri hakkında fikir edinebilir yepyeni ayakkabı modellerine seçimlerinizi daha kolay yaparak sahip olabilirsiniz. En popüler bayan bot modelleri sezonun en iddialı modelleriyle ayakkabı koleksiyonlarında ve trend ayakkabı butiklerinde  mevcuttur.

Bot modellerinde ayrıca bu sezon topuklu bot modelleri ve düz taban botlarda  son derece modern yeni sezon bot ayakkabı modellerinden. En modern bot modellerini kalın veya ince topuklu, yüksek veya alçak topuz olarak da ayırabiliriz. Ayrıca dolgu topuk bot modelleri de son yıllarda karşımıza çıkan bir başka trend bot modellerinden en popüler bot modellerini sizler için yepyeni modeller arasında seçtiğimiz bayan bot modelleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

Bot ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz