Bayan ayakkabı modelleri 2014

Her sezon olduğu gibi bu sezonda bayan ayakkabı modellerinde yepyeni modeller ve farklı tasarımlar dikkat çekiyor. 2014 bayan ayakkabı tasarımları arasından seçimini yapacağınız modelleri görselleriyle beraber inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Birkaç markanın koleksiyonlarında beğendiğimiz ayakkabıları seçtik. 2014 modasında bayan ayakkabılar ilgi çekici renkler ve ilgi çekici modellerle hazırlanmış. Her modeli ve her rengi bulabileceğiniz bu son derece modern ve şık ayakkabı tasarımlarını markaların yeni sezon koleksiyonlarında ve trend butiklerden inceleyebilirsiniz. Bu tasarımları seçerken sizler de doğru olan modellere yönelmeli, kendi stilinizi bu modellere uygun olarak kombin etmelisiniz.

Yeni sezonda en çok tercih edilen tasarımlar yine topuklu ayakkabı modelleri üzerine oluyor.Platform topuk, dolgu topuk, rugan topuk, yüksek topuklu ayakkabı olmak üzere bu tasarımlarında içerisinde modelleri var. Sadece topuklu ayakkabılar ön planda değil. Bunun yanında babet ayakkabı modelleri de yaz modasında en çok tercih edilenlerden oluyor. Bayanlar marka ayrımı yapmadan her markanın kendine has koleksiyonlarına yöneliyorlar. 2014 Bayan ayakkabı modelleri de yaz modası için oldukça şık görünen tasarımlardan. Seçimi yaparken bu tasarımları da göz önünde bulundurun. Tabi bayanların spor modaları için de bayan spor ayakkabılar da oldukça sık arananlar arasında yerini almış durumda.

Model ve tasarım yönünden çeşitlerin çok olduğunu sizlere söyleyebilirim. Bayan ayakkabı çeşitleri sadece yukarıda saydığım modeller ile sınırlı değil. Son olarak 2014 ayakkabı modelleri de yeni sezon modası için seçilenlerden oluyor. Seçiminizi bu tasarımlar arasından da yapabilir, kendi trendinizi seçebilirsiniz. Burada önemli olan detay model seçimi yada renk seçimi değil. Doğru olan markayı uygun fiyat aralıklarıyla bulmak en önemlisidir. Bu nedenle 2014 bayan ayakkabıları arasından uygun fiyat aralıklarıyla hazırlanan tasarımlara göz atmalısınız.

Bayan ayakkabı modelleri 2014 ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz