Bambi ayakkabı modelleri

Hem yaz için hem de kış için kullanabileceğiniz tasarımlar sunuyor. Kadınların topuklu ayakkabılara olan düşkünlüğünü herkes bilir. Elbette marka da bayanların bu ilgisine uygun modeller sunuyor. Kış aylarında özellikle kullanabileceğiniz platform topuklu modeller sunulan en şık modellerdir. Koleksiyonun en sevilen modellerinden olan topuklularsa koyu kırmızılar, siyahlar kış için sunulan modeller.

İş yaşamınızda ya da bir gece kıyafetinin altında Bambi ayakkabıları kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında Bambi ayakkabı babet modelleri de günlük yaşamda ya da şık bir kıyafetin altında kullanılabilecek modeller. Sunulan Bambi ayakkabı modelleri koleksiyonunda özellikle babetlere büyük bir ilgi olduğunu söyleyebiliriz. Sunulan pek çok modelde ruganlar kullanılıyor. Son zamanlarda artan rugan ilgisi  kendini gösteriyor. Nostaljik bir havası olan kolej ayakkabıları da bu anlamda genç kızların sevdiği modellerden bir tanesi.

Kapalı ve mat renklerin yerine daha açık ve belirgin tonlar kullanılıyor. Kendi tarzında modelleri ile sevilen Bambi ayakkabılar genç ve orta yaş kadınların sevdiği modeller sunuyor. Siz de gün içinde ya da bir iş gününde rahat etmek isterseniz babetleri, şık bir tasarım kurmak isterseniz topuklu ya da abiye tasarımları kullanabilirsiniz. Farklı ve dikkat çekici olması nedeni ile sevilen bayanların en sevdiği markalardan bir tanesi. Bunun dışında markanın kalitesinden bahsetmeye gerek yok. Çünkü kullanan pek çok bayan kullandığı  tasarımından memnun ki her yıl aynı markayı tercih ediyor.

Bambi ayakkabı modelleri Resimleri
2016-bambi-ayakkabı-modelleri.jpg

bambi-spor-ayakkabı-modelleri.jpg

2016-bambi-bot-modelleri-13.jpg

bambi-2015-2016-ilkbahar-yaz-ayakkabi-koleksiyonu-71.jpg

bambi-ayakkabı-modelleri-2013-2.jpg

bambi-2015-2016-ilkbahar-yaz-ayakkabi-koleksiyonu-64.jpg

bambi-dolgu-topuk-ayakkabı-modelleri-2012.jpg

2017-Bambi-ayakkabı-modelleri.jpg

bambi-ayakkabı-topuklu.jpg

bambi-ayakkabı-modelleri-yeni-sezon.jpg

Bambi ayakkabı modelleri_2.jpg

Bambi ayakkabı modelleri_3.jpg

Bambi ayakkabı modelleri_0.jpg

Yorum Yaz