Hotiç babet modelleri

Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Hotiç’ in babet modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Rahatlığa ve konfora düşkün aynı zamanda şık bir bir görünüm de isteyen bayanlar için Hotiç babet modelleri tam size göre. Markanın babet modelleri büyük beğeniyle tercih edilen sade ve şık babet modellerinden. Hotiç babet modelleri son derece sade renklerden oluşan ve yeni sezonda trend olan desenli ve payetli modelleri de koleksiyonda ki babet modellerinden kullanarak son derece farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Modern kadınların hızlı ve hareketli günlük yaşamına uygun olarak tasarladığı gündüz ve gece tercih edebileceğiniz stilde babetler koleksiyonda yer alıyor. Hotiç markası kaliteli işçilik ve kullanım malzemesi olarak Türkiye ‘nin önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Hotiç babet modelleri koleksiyonun da tek renkli modellerden daha çok deri desenleri, puanlı modeller ve çift renkli tasarımlar ön plana çıkan modellerden. Babet modelleri son derece özgün ve farklı tasarımlarıyla diğer markalardan ayrılıyor. Her mevsim tercih edebileceğiniz bu babet modelleri zevkli ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Babet modellerin de en çok tercih edilen markalardan biri olan Hotiç markası kaliteli tasarımlarıyla güven veriyor.

Babet modellerinden daha çok burun kısmında kurdele veya toka  yer lana modellerin yanı sıra yılan derisi, glitter desenli modellerde öne çıkanlar arasında. Yaz aylarında da tercih edebileceğiniz bu babet modelleri son derece kullanışlı ve şık. Yaz aylarında ayaklarımızı özgür bıraktığımız ve çorapsız kullandığımız babet modelleri sandaletlerin yanında bir alternatif. Tercihini babetten yana kullanmak isteyenler için Hotiçbabet modelleri son derece uygun ve farklı tasarımlardan oluşuyor.

2013 Hotiç babetlerini galerimizde yer alan modelleriyle daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Hotiç babet modelleri ResimleriYorum Yaz