Hangar babet modelleri 2013

Babetleri en sık tercih ettiğimiz ilkbahar ve yaz aylarında uygun fiyatlarla şık babetler satın almak istemez misiniz? Kim istemez öyle değil mi. Bu yüzden sizlere Türkiye’ nin en uygun fiyatlı ayakkabı markası Hangar‘ ın 2013 koleksiyonuna ait babet modellerini sizlerle paylaşarak alışverişleriniz de farklı seçenekleri de değerlendirmenizi öneririm.

Oldukça sade ve zarif modellerin yer aldığı babet koleksiyonunda desenler ve fiyonk detayları sıkça kullanılmış. Hangar babet modelleri günlük olarak kullanabileceğiniz son derece sevimli modelleri ile dikkat çekiyor. Deri babet modellerinde de yer verildiği koleksiyonda ayrıca çizgiler, zikzak ve puantiye gibi desenler tercih edilen detaylar arasında. Ekonomik fiyatları ve kaliteli ayakkabılarıyla Türkiye’ nin önde gelen markalarıyla yarışan Hangar markası yeni sezonda bir çok yeni model seçeneğiyle markanın takipçilerini mutlu etti.

Hangar mağazalarında bir çok ayakkabı çeşidini oldukça uygun fiyatlarla bulabileceğinizi ve 2013 trendlerine uygun modelleri  yansıtan tasarımlarıyla ön plana çıktığını belirtmek istiyorum. Hangar babet  modelleri 2013 yılında farklı renklerde ve modellerde karşımıza çıkıyor. Özellikle canlı renklerin tercih edildiği modeller de beyaz, pembe, turuncu, mavi gibi renkler babetler de sık kullanılan renklerden.

Hangar babetleri elbette ki ünlü markaların yüksek fiyatlara satılan modelleri ile hem kalite hem de görünüm olarak yarışamaz ancak uygun fiyatlı ayakkabı seçenekleri içinde en iyilerden biri olduğu şüphesiz. Kadınların vazgeçilmezi ayakkabılar içinde en rahat ve şık modelleri oluşturan babetler Hangar koleksiyonundaki modellerle oldukça hoş tasarımlara yer vermiş. Hangar babet modellerinde desenli olan modelleri sade ve desensiz pantolon ya da ete modelleri ile kombineyebilirsiniz. Düz ve sade babet modellerini ise desenli ve canlı renklerden oluşan kıyafetlerle kombinleyebilir oldukça tarz görünebilirsiniz.

Hangar babet modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz