Ayaklara Renk Geldi!

ilkbahar/ yaz modasından haberlerim var size! Birçok tasarımcı baharı öylesine özlemiş olacaklar ki, birçok şeyde canlı renkler kullanmayı tercih ettiler. Bazıları ise, birçok şeyde birçok rengi ve deseni bir arada kullandı. Ayakkabılar da bu parçalar arasında yer aldı. Bu senenin modası desenli ayakkabılar, birçok kadının raflarında şimdiden yer almaya başlamışken; birçok perakende giyim firmaları da mağazalarında koleksiyonlarında yer alan desenli ayakkabıları görücüye çıkardı. Ayakkabıdan kastım sadece topuklu ayakkabı değil; düz, spor ayakkabı modellerinin yanı sıra espadrillere de sıçrayan desenlerle her yer cıvıl cıvıl olacak.

Desenli ayakkabıları kullanırken altın kuralımızı unutmayalım, (fazla) abartıdan kaçalım. Zaten desenli olan bir parçanın üstünü desenli bir parçayla kombinlemek; karmaşık bir görüntüye sebep olur ve gözü yorar. Desenlerin arasında kaybolmamak ve asıl parçayı(ayakkabıyı) öne çıkarmak için, düz renkleri tercih edin. İlla ki desen kullanmak istiyorsanız, kendiliğinden küçük desenli bluz ya da şalları kullanabilirsiniz.

Kıyafetiniz ayakkabınızdaki renklerden birini taşırsa, tamamlayıcı bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Renk devamı yapmak istemiyorsanız birbirine yakışan renkleri bir arada kullanarak güzel bir görünüm kazanabilirsiniz.

Ayaklara Renk Geldi! ResimleriYorum Yaz