Adidas bot modelleri

Hangi markanın spor bot modelleri yeni sezonda lider olan Adidas markası kadar şık olabilir? Sorunun cevabı aslında yok gibi bir şey. Hemen her markanın ayrıcalıklı olan modellerine baktığımız zaman, yeni sezonda trend olan Adidas bot modelleri kadar trend olan başka bir tasarımı sunan marka yok. Özellikle mağazalarında hem bay, hemde bayanlar için hazırladığı tasarımları, hemen her sezon spor modasında ön sıralara çıkıyor. Adidas bot koleksiyonları da ön sırayı hak eden tasarımlardan diyebilirim. Uzun yıllardan beri liderliğini koruyan markanın gelecek sezon ve uzun yıllar bu liderliği koruyacağınız düşünüyorum.

Peki bot modelleri olarak adlandırdığımız bu tasarımlar nelerdir? Bot denildiği zaman herkes kışlık bot modelleri gibi klasik tasarımları düşünüyorlar. Yanlış düşüncelere kapılmayın. Burada Adidas markasının spor botlarından bahsediyorum. Tasarım olarak trend, renk olarak klasiği düşündürmeyecek renkler. Bu modelleri bilmeyenler olabilir. İsterseniz biraz bu tasarımların neler olduğunu açıklayalım. Adidas markasının spor ayakkabı modellerini bilirsiniz. Her renkten özel koleksiyonlarla çizgili tasarımlarının ne denli şık olduğunu görmüşsünüzdür. işte bu renkleri Adidasbot modelleri butiğine eklemiş. Kış modasında bot tasarımlarını istemeyenler, bu renklere yoğunlaşabilirler. Aynı zamanda kendi modalarını oluşturmak isteyen bayanlar, bu tasarımları tercih ederek farklı görünebilirler. Adidas bot koleksiyonları sadece bu modellerle sınırlı değil. Kış için tüylü ve uzun olan butiklerin de şık göründüğünü sizlere söyleyebilirim. Özellikle çizme tasarımını andıran, uzun tüylü Adidas bayan bot koleksiyonu, son derece iddialı. Aynı zamanda yine kendi çizgilerini bu modele dahi işlemiş.

Markayı ve oluşturduğu modelleri övmenin bir anlamı yok. Ben bu markanın mağazalarında gördüğüm her model için ayrı bir keyif alıyorum. Alışveriş yapmasam dahi, spor modasını takip eder gibi, markanın mağazalarını da bu şekilde takip ediyorum. Adidas botlar ve koleksiyonlarda takip ettiğim diğer ürünler arasında. Peki fiyat aralığını merak ediyor musunuz? Biraz tuzlu fiyatların olduğunu söylersem yalan söylemem. Cebime göre fiyat aralığının biraz fazla olduğunu gördüm. Adidas bot fiyatlarına bakmadan sadece tasarımlar hakkında olumlu yorumlarım oldu. Verilen kaliteye göre bence son derece uygun olan bu tasarımlardan, birkaç butiği dolabınıza eklemeden geçmeyin derim. Alışveriş aşkınız Adidas bot modelleri ile kabarsın istiyorsanız, Pazar günü alışverişlerinde markanın mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

Adidas bot modelleri ResimleriYorum Yaz