Abiye Ayakkabı Modelleri 2016

Birçok ünlü markanın büyük bir titizlik ve özenle tasarladığı tasarımlarıyla da davetlerin en beğenilen modelleri olacağa benziyor. Oldukça fazla çeşidi olan abiye ayakkabı modelleri ayakkabı dünyasının en çok ilgi gören modellerinden birisidir diyebiliriz. Bunun nedeni ise özel davetlerde elbise seçimi kadar tercih edilen elbiseyle olan uyumunun da önemli olmasıdır.

Abiye ayakkabı modellerinin bayanlara şık, çekici ve kendinden emin bir duruş kazandırdığı inkar edilemez bir gerçektir. Bayanların kendine olan güvenlerini yerine getirebilen bir detay olan topuklu modelleri ise bayanların en tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Koleksiyonunda birçok farklı çeşit bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ise son zamanlarda trend haline gelen oluyor. Bu modeller özellikle rahat kullanımı açısından da tercih sebebi oluyor.  Önü açık platform abiye ayakkabı modelleri abiye elbiselerle oldukça uyumlu görünerek bayanlara şık ve kendinden emin bir görünüm kazandırıyor.

Koleksiyonu taşlı modellerin de ön planda olduğu bir koleksiyondur diyebiliriz. Özellikle sade abiye elbiseleri tamamlayıcı bir özellik taşıyor. Son zamanlarda trend haline gelen bir diğer abiye ayakkabı modeli ise zımbalı abiye ayakkabı modeli oluyor. Siyah abiye ayakkabı modelleri zımba detayıyla bir araya gelince oldukça ilgi görüyor. Platform modeller kadar beğenilen bir diğer abiye ayakkabı modeli ise stiletto abiye ayakkabı modelleri oluyor. Bu modeller özellikle mini abiye elbiselerin altına çok yakışıyor. Birçok rengi bulunan stiletto tarzı abiye ayakkabı modellerinin en beğenilen renkleri ise genellikle vizon rengi ve pudra rengi oluyor. Her iki renk de siyah abiye elbiselerin altında oldukça şık ve zarif görünüyor.

Bilekte kemer detayı bulunan modeller de  koleksiyonunda en beğenilen modeller arasında yer alıyor. 2016 sezonunda yine en çok tercih edilen modellerden biri olacağa benziyor. Koleksiyon tüm marka ve mağazalarda sizleri bekliyor.

Abiye Ayakkabı Modelleri 2016 Resimleri
2016-yeni-abiye-ayakkabı-modelleri.jpg

abiye-ayakkabılar-modelleri-2016.jpg

Abiye Ayakkabı Modelleri 2016_2.jpg

abiye-ayakkabı-modelleri-2016.jpg

en-şık-abiye-ayakkabı-modelleri-2016.jpg

2016-Abiye-Ayakkabı-Modelleri-4.jpg

dopre-platform-topuk-abiye-ayakkabı.jpg

Abiye Ayakkabı Modelleri 2016_1.jpg

Yorum Yaz