Zengin erkeklerin asla hayır diyemeyeceği 3 şey

Kadınlar söz konusu olduğunda zengin erkeklerin asla hayır diyemeyeceği 3 şey saymak biraz zor olacak ama genel anlamda zengin erkeklerin en büyük tutkusu araba olarak biliniyor, özellikle de son model ve havalı otomobillere bayılan zengin erkekler, onlarla hava atmaya ve kız tavlamaya pek meraklı oluyorlar. Ama dediğimiz gibi kadınlar konuşulunca da güzellik ve zeka zengin erkeklerin kadınlarda aradığı birinci özellik gibi duruyor. Bunun yanında şık giyim ve seksepalite erkeklerin vazgeçemediği kadın özelliklerinden. Ama daha mantıklı düşünen zengin erkeklerin asla hayır diyemeyeceği 3 şey sayın derseniz, bayanların hoş bir gülümsemesi, onlara olan yaklaşımı ve güzelliği diyebiliriz.

Bu erkeğine göre değişkenlik gösteren bir durumdur, her zengin erkek aynı şeylere bayılmaz, onlarsız yapamam dediği şeyler erkeklere göre değişir. Bunun yanı sıra, seksi bir iç çamaşırı, tahrik edici bir parfüm, uzun ve muntazam bacaklara bayılan çok erkek var. Bazı eğitimli zengin erkekler ise, akıl, görgü, kalite ve insanlık için ölürler ve onlar olmadan bir bayanı hi,ç de çekici bulmazlar, dediğimiz gibi göreceli bir durum erkeklerin asla hayır diyemeyeceği 3 şey.

Dinleyen kadınlara asla hayır diyemeyen bir erkek grubunun olduğunu da biliyoruz, dinleyen kadın artık bulunmaz Hint kumaşı konumunda, çünkü kızlar laylay lom peşinde çoğunlukla ve erkekler dinleyen kadına hasret.

h_1398629623

Yorum Yaz