Zengin Erkekleri Elde Etmenin Yolları

Zengin bir koca bulup evlenmek ve hayatının sonuna kadar mutlu, mesut yaşamak neredeyse bütün kızların dileğidir, zor olan ise o kocayı elde tutmaktır, bir erkek zengin olabilir, siz onu tavlamış olabilir ve hatta nikah masasına bile oturtmuş olabilirsiniz. Ancak uzun ömürlü evlilikler için özen göstermeli, kocanızın dediklerini yapmalı ve lüzumsuz kıskançlıklarla onu bunaltmamanız gereklidir. Neyse biz gelelim asıl konumuza yani zengin erkek elde etmenin yollarına;

Önce gözünüze kestirdiğiniz zengin erkeğin, nelerden hoşlandığını, hobilerini, ilgi alanlarını öğrenmekle işe başlayabilirsiniz. Onu sıkı takip altına alıp fark ettirmeden yoluna çıkmalı ve tanışma fırsatı yakalamaya çalışmalısınız, sonra da onun sevdiği şekilde giyinip hareket etmeli, hoş, alımlı, bakımlı ve öz güven sahibi bir kadın olduğunuzu hissettirmelisiniz.

Zengin erkekler genellikle her istediklerini elde edebildikleri için biraz şımarık olurlar, onun bu hallerine katlanmalı ve törpülemeye çalışmalısınız. Zengin erkekleri elde etme yolları arasında güzellik yarışmalarına katılmak da var, onlar popüler olmuş güzel genç bayanlarla birlikte olmak, onlarla beraber paylaşımlarda bulunmaktan çok büyük zevk alırlar.

Eğitim burada da devreye giriyor ve aldığınız eğitim sizin aynanız olacağı için, amacınıza ulaşmak adına sağlam eğitim almalısınız. Erkek elde etmenin yolları da zengin erkek elde etmek ile eş değerdir. Zenginler daha kendilerini beğenmiş olduklarından öz güven patlaması yaşarlar, siz de bunun öyle olduğunu ona hissettirmelisiniz.

 

Yorum Yaz