Size çıkma teklifi etmesini nasıl sağlarsınız?

Size çıkma teklifi etmesini nasıl sağlarsınız? Bu soru hayatımızın en kıymetli sorusu olabiliyor bazen, fakat unutmamak gerekir ki bir konuya yönelik uğraş ne kadar fazla olursa o konunun gerçekleşme ihtimali o denli düşük olur. Fakat yine de yapmamız gereken birçok ayrıntı var ve bunları gözler önüne sere serpe sermeden yapabilmek bu işin en önemli özelliği.

Size çıkma teklifi etmesini istiyorsanız, ona karşı diğer insanlara davrandığınız gibi davranmayı hemen bir kenara bırakmalısınız. Çıkma teklifi etmesini nasıl sağlarım diye düşünmek, vakit kaybetmek yerine hemen işe koyulmalısınız. Ona ne kadar özel bir yerde olduğunu bakışlarınız ve hareketleriniz ile belli etmeye çalışın. Unutmamak gerekir ki size çıkma teklifi etmesini sağlamak istiyorsanız, dokunuşlar çok önemlidir. En uygun bir anda yanlışlıkla gibi bir izlenim vererek ellerine dokunmak onu da heyecanlandıracaktır. Bu heyecan ona aslında onun da size dokunmak istediğini gün yüzüne çıkaracak ve size daha da yakınlaşabilmek için çabalar sarf etmeye başlayacaktır.

Ona yakın davranmaktan asla kaçınmayın ve kaçan kovalanır ilkesini unutmayın. Yakınlık derecenizi, ona uzak olarak tamamlamaya çalışın. Şöyle ki onunla bir şeyler paylaşıp yarıda kesmeye özen gösterin ki devamını merak etsin ve devamını yalnızca sizin özeliniz insanların bildiğini hissetsin. Erkekler özel olmayı severler, siz siz olun onlara özel olduklarını her gün bir adım fazla ama abartmadan hissettirin, iyi sonuçlar alacaksınız.

5415_8030_16092008_1

Yorum Yaz