Sevgilinizin Sizi Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsınız

Sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız gibi bir soruya herkes net bir cevap veremeyebilir. Çünkü bazen sözler bazen davranışlar bu sorunun cevabını verebilmek için yol gösterici olamayacak kadar karışık halde karşınıza çıkar. Ancak bu sorunun cevabını içiniz rahat bir şekilde kendi kendinize verebilmek için öncelikle işaretleri okumanız gerektiğini bilmelisiniz. Özellikle erkekler kadınlar kadar komplike bir ruh yapısına sahip değildir. Dolayısı ile sevgi konusunda çok daha net olabilirler.

Kadın davranışı ise her zaman gerçeği yansıtmaz. Çünkü kadının bazen hayır demesi bir beklentiye bazen olur demesi geçiştirmeye işaret edebilir. Erkeklerin sevdiğini anlamak için koruma içgüdülerinin sizin üzerinizdeki etkilerine bakın. Bir erkek sevdiği ve sahiplendiği kadınla ilgili sadece iyi gününde değil kötü anında da yanında olacak ve bunu göstermekten çekinmeyecektir.

Kadının sevgisini gösterme işaretleri ise daha flörtöz bir şekilde gerçekleşir. Zararsız kaprisler, içindeki küçük kız çocuğunu ortaya çıkarmaya meyilli olmaları ya da tam tersi annelik içgüdüsünü devreye sokmaları ile sevgi konusunda bir yatırım yaparlar. Her iki cins için de geçerli olan bir kural ise sevginin emek istediği tanımının tam tersi olduğu yönünde. Emek de bazen sevgi doğurur. İnsan ister zaman ister gözyaşı isterse duygusal yatırım olsun emek verdiğine kıyamaz ve bu da sevginin oluşması için en büyük etkendir. Kısacası size ne anlamda olursa olsun emek veren biri sizi seviyor demektir.

 

fft31_mf4087612

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz