Sevgiliniz Aşktan Çıldırtmanın Üç yolu

Sevgiliniz aşktan çıldırtmanın üç yolu, size eski günlerinizdeki heyecanı ve aşkı geri getirebilir.  Ona ilk gün baktığınız gibi bakmak, kendini çok iyi hissettirecek ve her an ilk gününüzü düşünmeye başlayacak, ilk günlerdeki huzurun ömür boyu sürmesini istediğinizi hissettirirseniz, sevgiliniz sizden asla vazgeçemeyecek ve size her an daha fazla aşık olacaktır. Sevgilinizi aştan yana çıldırtmanın yollarından üçü de size kafanızın rahat olduğunu hissettirecektir.

Sevgiliniz ile geçirdiğiniz özel geceleri konuşmamak, alınmak, utanmak yerine onunla bu geceler de yaşadığınız duyguları paylaşmanız aşkınızın hep yeni ve canlı kalmasına yarayacaktır, aynı şeyleri aynı şekilde defalarca kez anlatmak yerine, aynı konuyu farklı yollarla söylemek daha etkileyici ve büyüleyici olacaktır.

Geçirdiğiniz güzel bir gecenin ardından yastığının altına gece ile ilgili bırakacağınız bir not, ardından çiçeklerin arasında minik bir hatırlatma ile sevgilinize sunabilirsiniz. Sevgilinizi aşktan çıldırtmanın üç yolu her zaman aktif kalacaktır.

Diğer bir mutluluk kaynağı sebebi ise sevgilinizin her dakika başında olmak, güvensizliğinizi hissettirmek yerine onu bazen yalnız da bırakabileceğinizi göstermektir.

Sizi özlemesine izin verin, kıskanıldığını hissetmenin güzel bir duygu olduğunu anlaması için ona yardımcı olun, her dakika problemli kıskançlıklar yerine sevimli huysuzluklar ile uzatmadan kıskançlığınızı belirtmek onun da hoşuna gidecek ve sevildiğini çok farklı bir yoldan hissetmiş olacak, tüm bu yollar ile aşklarınız hep canlı kalsın.

sevgi-ask

 

 

Yorum Yaz