Sevgili Bulma Yolları

Sevebileceğiniz birini bulmak için önce bunu neden istediğinizi düşünün. Tamamlanmak gibi bir cevap sizin yanlış yolda olduğunuzu gösteren ilk işarettir. Çünkü siz tam olmadığınız sürece gerçek bir ilişki yaşayamazsınız.

Unutmayın kimse kimsenin yarasını sarmak ve onu tedavi etmek zorunda değil. Birlikte paylaşım içinde mutluluk olduğu kadar hüznünde olduğu bir gerçek ancak bir kişinin yaşadığı tüm olumsuzlukları bir taş ağırlığında diğerinin omuzlarına yüklemesine de gerek yoktur.

Kendi beklentilerinizi, kriterlerinizi, güçlü ve zayıf yönlerinizi iyi bildikten sonra karşınızdakinden ne isteyebileceğinize ve karşınızdakine de ne verebileceğinize net bir cevap verebilirsiniz. Sevgili bulmak için ruhsal tam olmanın yanında bedensel anlamda da kendinize yatırım yapmayı unutmayın.

Bu marka kıyafet, aşırı makyaj ve iddialı giysiler anlamına gelmez. Sağlıklı bir beden, gözlerinin içini de güldüren içten bir gülüş ve saygı ile birlikte gelen doğal zarafet sizi her koşulda çekici hale getirecek en büyük silahlarınız olacaktır.

 

 

Yorum Yaz