Kendinden büyük erkeklerle ilişkinin kuralları

Toplumsal baskıların aşkta tabular yarattığı ve yaş farkının eskiden beri en büyük engel olduğu bilinir. Özellikle genç bayanlar kendilerinden büyük erkeklerle ilişki yaşadıkları zaman, hemen erkeğin zengin, kadının da para avcısı düşüncesi yerleşir. Ama aşk denen olguyu unutmamak gerekir, neden genç bir kadın kendinden büyük bir erkeğe aşık olmasın ki. Kendinden büyük erkeklerle ilişkinin kuralları eğer işin içinde aşk varsa yoktur, çünkü aşk kural mural tanımaz. Ama sadece birliktelik menfaat ilişkisine dayanıyorsa işte o zaman işler değişir.

Kendinden büyük erkeklerle ilişkinin kuralları vardır elbette, önce parası için onunla birlikte olduğunuzu belli etmemeniz gerekir. Ona aşık olmasanız da aşıkmış gibi davranabilirsiniz.  Onu yüceltebilir ve hayatınızın tek anlamıymış gibi onore edebilir ve onsuz yaşayamayacağınızı söyleyebilirsiniz. Kadınlar zaten erkeklerden hep daha olgundurlar, büyük erkeklerle ilişkide bu yüzden fazla sorun yaşanmaz. Erkek tecrübeli olduğu için kadının ne istediğini iyi bilir ve onun ruhundan anlar, bu da ilişkinin zora girmesini ve sorunlar yaşanmasını engeller.

Ama yaşı oldukça fazla olan erkekler genç sevgililerine yetemediklerini düşünerek kıskançlı yapabilirler, onu cendereye atabilirler. Büyük erkeklerle ilişkinin kuralları bunlarla sınırlı değildir tabii, erkeğin ruhsal yapısını bilerek ona göre davranmak ve saygıda kusur etmemek gerekir, sadakat da aynı derecede önem taşır, devamlı bir ilişki isteniyorsa, aldatmak olmamalıdır.

michael_douglas_catherine_zeta_jones_636

 

Yorum Yaz