İstediğiniz Erkeklerle Tanışmanın Yolları

Bir erkekle tanışmak istiyorsunuz. Ancak bunu yapacak cesaretiniz bulunmayabilir. İstediğiniz erkeklerle tanışmanın yolları mevcuttur. Bunun için birkaç adım izleyerek mutlu sona ulaşmanız sağlanacaktır. Hoşlandığınız bir erkeğin size nasıl davranacağını bilmiyorsanız, daha ılımlı şeklerde onların yakınına kadar sokulun.

İstediğiniz erkeklerle tanışmanın yolları arasında tabi ki konuşma bahanesi yaratmak vardır. Bu bahaneleri yaratırken her zaman akılcı olmasına dikkat edin. Örneğin bir adamla konuşmak istiyorsunuz. Bunun için saat sorma tekniğini kullandınız ve sordunuz. Ancak bir baktınız ki elinizde cep telefonunuz var. Düştüğünüz durum inanılmaz komik olacaktır. Bunlara dikkat etmek gerekir.

İstediğiniz erkeklerle tanışmanın yolları arasında birde göz teması yatar. Eğer bir erkeği uzun uzun kesmeye başlarsanız tabi ki dikkat çekecektir. Bunların sonucu olarak da size iki türlü yansıyacaktır. İlki çok derin baktı iseniz deyim yerinde ise yiyecek gibi, o zaman uyarılabilirsiniz. İkincisi ise tabi ki gülümsemeniz doğrultusunda onun sizinle konuşma isteği doğacaktır.

İstediğiniz erkeklerle tanışmanın yolları için farklı bir yolda sıradan konular ile ona yaklaşarak muhabbet açmaktır. Bu şekilde kendinizi onunla sohbetin içinde bulabilirsiniz. Ona ne kadar canlı bir karakter olduğunuzu gösterin. Bu kadar yakınlaşma fırsatını belki bir daha bulamayacaksınız. İstediğiniz erkeklerle tanışmanın yolları arasında bir de ona bulunduğunuz ortamın koşulları altında sorular yöneltin. Örneğin otobüsteyseniz, tren saatlerini sorabilirsiniz. Bu konuşmak için bir adım yaratacaktır.

ask-sevgi

Yorum Yaz