Erkekler Hangi Kadınlardan Hoşlanmaz

Erkekler çok bilmiş, ukala, kendini bir şey sanan kadınlardan hiç hoşlanmaz, çok konuşan, her şeye karışan ve kendinden çok emin olan kadınları itici bulurlar ve onlardan kaçarlar. Her şeyi bilen ve her soruya cevabı olan kadınlar, erkekler için ideal kadınlar değildir, kadın biraz naif olmalıdır, erkeğinin ellerine kendini bırakmalı ve sırasında onun yönlendirmeleri ile hareket etmeyi öğrenmelidir. Erkeklerin hoşlanmadığı kadın tipleri arasında hala büyümemiş, kendini şımarık bir çocuk gibi hisseden kadınlar da vardır.

Bakımsız, kendine gerekli özeni göstermeyen kadınlardan da erkekler hiç haz etmezler. Kadın dediğin bakımlı olmalı, kadın dediğinin albenisi olmalı, kadın dediğin kendine baktırmayı bilmelidir. Hoşlanmadığı kadın tipleri erkekler arasın da alay konusu olur ve o tip kadınlarla uzun süre dalga geçerler. Bayanlar kendinizi bu duruma düşürmek istemiyorsanız, dikkatli olun, giyim kuşamınıza özen gösterin, güzel parfümler kullanın.

Her şeyden yakınan kadınlar da erkeklerin sevmediği kadın tipleri arasındadır, böyle kadınlar hep dertlenir, şikayet edecek hep bir şeyler bulur ve erkekleri kendinden uzaklaştırır. Ayrıca erkekler birliktelik konusunda çok ısrar eden kadınları da istemezler, hatta onlardan kaçarlar. Asıl önemlisini en sona sakladık, erkekler para avcısı kadınları hemen anlarlar ve onları kendilerinden uzaklaştırırlar. Bütün derdi zengin koca tavlamak olan kadınlar, yalnız erkeklere değil, herkese itici gelir.

ask-sevgi

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz