Erkeği bir haftada nasıl aşık edersiniz?

Erkeği bir haftada nasıl aşık edersiniz? Eğer bunu düşünüyorsanız yapmanız gereken birçok şey var demektir. Şöyle ki erkeği bir haftada kendinize aşık etmenin ilk koşulu, karakterinizi ona en iyi şekilde açabilmek ve içten olduğunuzu ona anlatabilmektir. Eğer kendinizi başta doğru tanıtabilirseniz bu sizin yalnızca bir saatinizi bile almaz, erkeğin hakkınızdaki fikirleri kesin bir şekilde kafasına oturur ve sizi tanıdığını düşünür, sırada artık sizi anlayabilmek vardır.

Erkeği bir haftada nasıl aşık edersiniz? Sorusunun diğer bir cevabı ise artık kendinizi ona anlatabilmelisiniz. Bir erkeğin karşısında duygularınızdan ne kadar emin olduğunuzu gösterirseniz o kadar kolay yol almaya başlarsınız, Bir erkeğin gönlünde yer alabilmek için asla yapay bir kişiliğe bürünmeyin, erkek sizi kendiniz olduğu için sevecektir.

Erkeği bir haftada kendinize aşık etmenin yolları arasında sayılabilecek bir diğer konu ise ona yakın davranmanızdan geçer, fakat bu yakınlığı ince bir çizgi ile koruyabilmek sizi onun gözünde kıymetli bir mücevher gibi gösterecektir. Sizinle her an konuşabildiğini gördüğü halde, sizinle konuşurken kendini ayarlamaya çalışması ve aklına gelen ilk cümleleri çekinerek söylemesi bu çizgiyi koruyabildiğinizin ilk göstergesidir. Yakınlık derecenizi abartır, onunla hemen her konuda konuşup, her şeyinizi anlatırsanız kapalı bir kutu olmaktan çıkıp, herkesin her şeyini bildiği bir insan olarak onun gözünde tanınırsınız, bu durum onu sizden uzaklaştıracaktır.

Yorum Yaz