Aşkı Tazelemenin Yolları

Aşk bambaşka bir duygudur, çok yoğun yaşanır ve kısa sürede biter yerini sevgi ve saygıya bırakır. Uzun süre aşk yaşamak isteyen çiftlere vereceğimiz bazı öğütler olacaktır. Aşkı tazelemenin ve ilk günkü heyecanı duymanın, size büyük etkisi olacak ve yeniden doğmuş hissedeceksiniz kendinizi. Öncelikle eşinize karşı pozitif olmakla işe başlayın, onu eleştirmekten, kusur bulmaktan vazgeçin. Aşkı tazelemenin yolları içinde en çok işle yarayanı budur. Ona karşı açık olun ve onu eskisi gibi sevdiğinizi gösterin. O da illa ki karşılık verecektir.

Eski defterleri karıştırmaktan ve kavga çıkarmaktan vazgeçin, eski geçmişte kaldı unutmayın. Aşkı tazelemek zor değildir ancak burada kadına çok iş düşer.  Şefkatli davranmaya ve onu birazcık da olsa şımartmaya özen gösterin, erkekler şımartılmaktan çok hoşlanırlar, ona çocuğunuz gibi yaklaşın, hastalanınca ilgi gösterin. Seks hayatınızın canlanması için çaba sarf edin, özel iç çamaşırları alarak onu şaşırtın. İstemediği zaman cilveyle yaklaşın, buna hayır diyecek erkek olduğunu sanmıyoruz.

Eğer size güveni eksilmişse, bunu tekrar sağlamaya çalışın, ona sarılmaktan ve öpmekten çekinmeyin. Aşkı tazelemek, eski günlere dönmek biraz çaba ile olabilecek bir durumdur. Onu sıradanlıktan kurtarmak ve ilişkiyi tazelemek için sürprizler hazırlayın, pikniğe götürün veya çok sevdiği ve uzun zamandır yemediği yemekleri hazırlayın, unutmayın erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.

aski-tazelemenin-yollari

 

Yorum Yaz