Arkadaşınıza aşık mısınız?

 Arkadaşınıza aşık mısınız? Eğer cevap evetse, diğer tüm arkadaşlarınız sizi yanlış anlamaya başladı demektir, fakat siz duygularınızdan emin misiniz? Arkadaşa aşık olmak en büyük talihsizliklerden biridir, eğer sadece siz böyle bir duygu içindeyseniz fakat duygularınız karşılıklı ise arkadaşınıza olan aşkınız size ekstra getiriler sunacaktır, aynı arkadaş ortamına sahip olmak bunlardan biridir, birbirinizin en doğal hallerini biliyor olursunuz ve utanma, sıkılma zamanları hemen atlatılır.

Peki arkadaşınıza aşık mısınız, bunu nasıl anlayacaksınız? Eğer cevabından emin değil iseniz şu sorulara cevap vermeye çalışın; herkesin içinde onunla konuşurken gözlerine odaklanıyor ve kim ne derse desin sadece onun fikirleri mantıklı geliyorsa, yan yana oturduğunuz da veya aynı masa da yemek yerken eliniz, kolunuz size fazla gelmeye başlıyor, nereye koyacağınızı şaşırıyorsanız, sizi eve bırakmayı teklif ettiğinde ailenizden biri görür diye endişeleniyorsanız, baştan aşık olduğunuz kabul etmeniz gerekir. Arkadaşınıza aşık mısınız, arkadaşınıza aşık olmak size kötü bir durum gibi geliyor ve utanıp bunu söylemekte zorlanıyor musunuz?

Dünya üzerinde bu duyguyu yalnızca sizin hissetmediğinizi düşünün ve unutmayın kadınları ve erkeklerin tepkileri, davranış ve hareketleri aynı değildir, siz böyle kötü duygulara kapılıp kendinizi kötü hissetmek yerine karşı tarafın da size olan duygularını anlamaya çalışın, kaçmak yerine daha fazla vakit geçirin ve daha da yakından tanımaya çalışın belki güzel bir aşkın başlangıcı olur..

 

Yorum Yaz