Golden Age

Keep Calm

Bazı kumaşlar vardır, bazı dokular… Giyince kendini mutlu hissettiğin kıyafetler, renkler vardır. En mutsuz anımda bile tercih ettiğim renktir beyaz. Beyaz giyince çok huzurlu hissediyorum. Beyazı her zaman başlı başına kullanmam. Beyaz ve gold çok yakıştırdığım iki renktir benim. Gold başlı başına bir gösteriş, asalet imgesi taşıyor ve kullanıldığı her yerde farklılık yaratıyor. Gold parçalar gerçekten ‘altın değeri’ taşıyor ve stilinizi oluşturmanız açısından anahtar parçalar.

Gold Belt

Gold Belt

Gold Belt

Her bayanın dolabında olması gerektiğini düşündüğüm altın rengi kemerleri birçok kıyafetle kombinlemek mümkün. Sadece abiye kıyafetlerle değil, günlük kıyafetlerinize de uyarlayabileceğiniz bu kemerleri günün her saatinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Benim favorim(beyaz aşığı olarak) üçüncü resimdeki beyaz&gold kombini tabi ki.

Gold Clip

Gold Clip

Saç aksesuarlarında gold tercihi görünümüzü ideal hale getirebilirsiniz.

İkinci resimdeki tokayı H&M’ in internet sitesinde görmüştüm ve İstanbul’ a geldiğimde aramıştım; fakat bulamamıştım. İyi haber: Yaklaşık bir hafta önce ilgili toka Accessorize’ da bulundu ve alındı!

Gold Clutch

Gold Necklace

Gold Shoes

  • Payetler geçtiğimiz sezon çok modaydı, bu sezon da onları görmeye devam edeceğiz.
  •  Kırmızı&altın en çok kullanılan ikilidir. Ani çıkan bir davette kurtarıcınız olmaya adaydır.
  • Metalik cap- toe ayakkabılar favorim.

 

Bag

Gold Watch

Gold Nails

Gold Bracelet

Bag

Detaylar büyük farklılıklar yaratır.

Yorum Yaz