Bere Atkı Modelleri

El işi örgüler, her ne olursa olsun modası geçmeyen, kış aylarının en vazgeçilmezidir. Kış sezonun da soğuktan korunmak için bizi sıcak tutacak giysilerimizi giyeriz. Günlük yaşantımızda sokağa çıktığımız zaman her ne kadar vücudumuzu sıcak tutan giysilerimizi giyersek de başımızın ve ellerimizin üşümemesi de önemlidir. Birçok  markanın reyonlarında yer alan atkı ve bere modelleri ile  soğuk geçen kış günlerinde bizi sımsıcak tutan atkı ve bere modelleri bu sezon bizi soğuktan hem koruyacak hem de moda akımıyla çok şık olacaksınız.

Günümüzde işlevi kadar görselliği de önemli olan örgülerin ayrı bir moda dünyası vardır. Kışın vazgeçilmez aksesuarı da diyebileceğimiz bere ve atkı modelleri 2014 sezonun da renk renk, desen desen tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Çiçekli atkı modeli son günlerde bayanlarımızın en çok  ilgi gören modelinden biridir. Kış aylarındaki işlenecek şık bir 2014 atkı ve bere ile bu kış şıklığınız ön plana çıkacak sadece bayanlarımızın tercih olmayıp beylerimizin de kış aylarında fazlaca kullandıkları atkı ve bere modelleri ile onlarda kış aylarını sımsıcak ve şık geçirecekler , erkeklerimiz daha klasik atkı ve bere modellerine ilgi gösteriyorlar.

Genellikle siyah, mavi tonları, gri, kahve tonları tercih etmekte beylerimiz atkı ve bere modellerinde beylerimizin tam aksine bayanlarımızın atkı ve bere renkleri sezonun en trend  renklerinden oluşmakta olup bu renklerin başında canlı renklerle mavi, kırmızı, turuncu, sarı, kahve tonları, krem, beyaz, siyah, renkler gibi düz sade renklerin yanında karışık renkli ve desenli atkı ve bere modellerine bayanlarımız daha fazla ilgi gösteriyorlar. Her ne kadar şişle yapılan atkı ve bere modellerine ilgi çok fazla olsa da tığ işi atkı ve bere modelleri de bir o kadar dikkat çekmekte diyebiliriz.

bere-atki-modelleri (1) bere-atki-modelleri (2) bere-atki-modelleri (3) bere-atki-modelleri (4) bere-atki-modelleri (5) bere-atki-modelleri (6) bere-atki-modelleri (7) bere-atki-modelleri (8) bere-atki-modelleri (9) bere-atki-modelleri (10)

 

 

Kış geldi bir göz at: bayan atkı bere modelleri

Yorum Yaz