Bayan bere modelleri 2014

Kış sezonu başlarken bayan bere modelleri 2014 tasarımlarıyla marka reyonlarında sıkça karşımıza çıkıyor. O kadar şık ve renkli modeller var ki, gelecek sezon için dahi stok yapmakta fayda olduğunu görüyorum. Sevimli görünmek isteyen bayanlar için ideal diyebilirim. Birkaç markanın reyonlarına şöyle bir göz attım. Bayan bere modelleri örneklerinden en ideal olan renkleri sizlere bu yazımda sunuyor olacağım. Yeni sezonda kışı sezonun trend parçalarını tercih ederek geçirmek istiyorsanız, bu tasarımlara mutlaka göz atmalısınız. Dikkatimi çeken bere modelleri tasarımlarını sizlere tanıtmaya başlayayım.

Bu kış her renkten yün bereler ön planda. Krem rengi bere tasarımlarından, pembe, turuncu ve yeşil renklere kadar aradığınız her rengi bulabileceğiniz modeller mevcut. Kulaklarınızı kadar işlenen 2014 bere modelleri tasarımlarında yünlü berelerin ön planda olduğunu söyleyebilirim. Birçok reyonda yünlü olan bu modeller, bayanlar tarafından da büyük beğeni alıyor. Geçtiğimiz kış sezonunda bayan bere modelleri birbirini andıran tasarımlarla oluşmuştu. Fakat yeni sezonda her modeli bulabileceğiniz şık tasarımlar var. Şapka şeklinde oluşturulmuş modellerden, düz tasarımlara kadar rengarenk bir kışı beyazlar içinde yaşayabileceksiniz. Görsellerde de göreceğiniz modellerin yanında, benim en çok beğendiğim tasarımlar rengarenk modellerle oluşturulmuş bayan bere modelleri oldu. Sarı, yeşil, kırmızı veya yeşil, kahverengi, turuncu renklerle süslenmiş bu bereler son derece iddialı diyebilirim.

Ünlü alışveriş sitelerini takip eden bayanlar bilirler. Burada birçok markanın ürünü uygun fiyat aralıklarıyla sunuluyor. Bu alışveriş sitelerinde, kış modasını dolu dolu geçireceğiniz şık bayan bere koleksiyonları var. Seçimi yapmadan önce son zamanlara bir hayli popüler olan alışveriş sitelerine göz gezdirmelisiniz. Biz genç trendlerin tercih edebileceği şık ürünleri sunmaya çalıştık. Sizler de bayan bereleri arasından en uygun rengi kendinize göre kombin yapabilirsiniz.

Bayan bere modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz