Adil Işık abiye elbise modelleri

Bir o kadar şık, bir o kadar göz alıcı tasarımlar içeriyor. Markanın seçkin koleksiyonunda yer alan modeller ince detayları ile zarif bir model haline gelirken kullanım alanı geniş olması nedeni ile sıklıkla tercih ediliyor. Sizin içinde kullanılabilecek, sizin de hoşunuza giden modeller yer alıyor olabilir. Bu nedenle Adil Işık abiye modellerini incelemeden alışverişe çıkmayın derim.

Kışa özel tasarımlar elbette bu zamanların en dikkat çeken modelleri. Kullanılan yumuşak ve hassas kumaşları, tasarımları, modellerin kesimleri tamamıyla markayı yansıtan tasarımları oluşturuyor. Bunun yanı sıra bir gece daveti için kullanabileceğiniz en güzel kıyafetleri de Adil Işık abiye elbiselerinde bulabilirsiniz. Markanın koleksiyonunda kadifeler dikkat çeken parçalardan bir tanesi. Zevkinize göre şık ve gösterişli ya da zarif ve sade bir tercih edebilirsiniz. Zevkleri ile pek çok kadına hitap eden Adil Işık abiye elbise modelleri yaş aralığı nedeni ile de kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Genç bir kız ya da olgun bir kadın olsanız da Adil Işık abiye elbiselerini kullanabiliyorsunuz. Markanın tasarımlarında uzun ya da mini etekli seçimler yapabilirsiniz. Modellerde geniş yakalı, mini elbiseler bu sıralar çok moda. Bunun dışında markanın kullandığı tasarımlar arasında elbette danteller de yer alıyor. Modası asla geçmeyen dantel detaylı modelleri  koleksiyonlarında yine göreceksiniz.

Markanın modellerinde kullanılan kumaşlar renklerin de daha dikkat çekici olması sağlıyor. Kırmızı kadife bir model  en seksi modellerinden bir tanesi. Dikkat çekmek istiyorsanız kesinlikle seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz. Eğer biraz daha sade bir model arıyorsanız viskon kumaşlı modellerini deneyebilirsiniz. Bu modelleri günlük yaşamınızda da kullanabilirsiniz. Şık tasarımları ile göz kamaştıran ve pek çok kadının sevdiği markalardan bir tanesi olan koleksiyonu farklı zevklere hitap edebiliyor. Dolabınızda bir tane  bulunması da sizin için avantaj sağlar.

Adil Işık abiye elbise modelleri Resimleri
adil-isik-koyu-yesil-yilbasi-abiye-elbise-modeli-2015.jpg

adil-ışık-abiye-elbise-modeli.jpg

2014-adil-isik-abiye-elbise-modelleri-2.jpg

adil-ışık-kayık-yaka-abiye-elbise-2015.jpg

2015-Adil-Işık-Elbise-Modelleri-23.jpg

adil-isik-siyah-yilbasi-elbise-modelleri-2015.jpg

adil-ışık-abiye-satın-al-2016-22-.jpg

Adil Işık abiye elbise modelleri_7.jpg

Adil Işık abiye elbise modelleri_4.jpg

Adil Işık abiye elbise modelleri_6.jpg

Yorum Yaz